برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندان های استان به میزبانی زندان مرکزی اصفهان در دونوبت برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که به مدت شش روز برگزار شدتعداد ۱۲۱ نفر از کارکنان در رشته های دارت-تنیس روی میز و فوتسال به رقابت پرداختند.

در اختتامیه این دوره از مسابقات که در سالن ورزشی سپاه ناحیه درچه برگزار شد با حضور گرجی زاده مدیرکل زندان های استان از نفرات و تیم های برتر تجلیل شد.

در رشته تنیس روی میز مجید ابراهیمیان از زندان مرکزی اول-علیرضا ابراهیمیان از اردوگاه دوم و بهروز امینی از نجف اباد مقام سوم را کسب کردند.

دررشته دارت نیز کارمند خلیلی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی مقام اول-غلامعلی مهدی از زندان مرکزی دوم و رسول کریمی از نائین سوم شدند.

در رشته فوتسال نیز تیم اردوگاه حرفه آموزی وکاردرمانی اول-تیم زندان مرکزی دوم و تیم شهرستان شهرضا مقام سوم را از آن خود کردند.

خاطرنشان می سازد به نفرات و اعضا تیم های اول مبلغ ۱ میلیون ریال کارت هدیه نقدی-پیراهن ورزشی و لوح سپاس و به نفرات وتیم های دوم و سوم نیز مبالغ ۸۰۰ هزار و ۵۰۰ هزار ریال کارت هدیه نقدی به همراه پیراهن ورزشی و لوح سپاس اهدا شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*