برگزاری مسابقات قرآنی سربازان وظیفه در رشته مفاهیم نماز واذان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،با حضور ۶۶ نفر از نیروهای وظیفه یگان حفاظت زندان های استان مسابقات قرآنی دررشته مفاهیم نماز و اذان به میزبانی اداره کل برگزار شد.

در این دوره از مسابقات نیروهای وظیفه زندانهای تابعه استان در دو رشته یادشده به رقابت پرداختندو نفرات برتر حائز کسب لوح تقدیر و هدیه نقدی گردیدند.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات بااشاره به نقش موثر قرآن و نماز در زندگی افراد گفت : دوران جوانی و خدمت مقدس سربازی بهترین دوران برای فراگیری و انتخاب بهترین زندگی است و این مهم با درک مفاهیم قرآنی و اطاعت از فرامین الهی میسر است.

وی در ادامه اظهارکرد: می توان در دوران خدمت سربازی علاوه بر انجام وظایف محوله ،آموزش و حرفه آموزی را نیز فرا گرفت و درزمینه رشد معنوی و تکمیل فراگیری دین وقرآن با کمک و یاری از مسئولین و روحانیون در قرارگاه های زندان بهره برد.

گرجی زاده در پایان به توصیه های اخلاقی و اعتقادی نیروها هم اشاره کرد وخواستار هوشیاری و آگاهی بیشتر در زمینه خدمت در زندانها گردید.

در پایان نیز با حضورمدیرکل- معاون اداری مالی- ذیحساب و جانشین فرمانده یگان حفاظت و مشاور مدیرکل زندان ها در امور فرهنگی و تربیتی از نفرات برتر با لوح تقدیر وکارت هدیه نقدی یک میلیون ریالی،۷۰۰ هزار ریالی و۵۰۰ هزار ریالی تجلیل شد.

در ررشته  اذان سرباز وظیفه محمدحسین رحمانی  از زندان شهرستان گلپایگان   مقام اول-امیر محمد طرق از زندان شهرستان فریدن   مقام دوم -حسین معظمی از زندان شهرستان گلپایگان مقام سوم را کسب کردند.

در رشته مفاهیم نماز نیز سرباز وظیفه احسان عسگری از فریدن-حسین شاطریان از کاشان و محمد حیدری از کانون مقام اول تا سوم کسب کردند.

همچنین از سوی مدیرکل زندان های استان به کلیه شرکت کنندگان هدیه غیر نقدی و ۲روز مرخصی تشویقی اعطاء گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*