برگزاری محفل اُنس با قرآن کریم با همکاری اداره اوقاف شهرستان فریدن درزندان این شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، محفل اُنس با قرآن کریم با همکاری اداره اوقاف شهرستان فریدن در   زندان این شهرستان  برگزار شد.

در این مراسم که تعدادی از قاریان و حافظان نمونه کشوری به همراه رئیس اداره اوقاف و رئیس مهد قرآن کریم این شهرستان حضور داشتند، تعداد ۸نفر از مددجویان این زندان که موفق به حفظ یک تا سه جزء از قرآن کریم شده بودند به اجرای برنامه پرداخته و مورد تاًیید و تحسین جمع حاضر قرار گرفتند.رئیس زندان شهرستان فریدن نیز در حاشیه برگزاری این محفل  نورانی ، اُنس با قرآن را از اساسی ترین و موٌثر ترین روش های اصلاحی و تربیتی دانست . ابوالفضل حق جو  با بیان این مطلب آموزش مفاهیم قرآنی و فراگیری آن را در زندگی، ضروری و حیاتی دانست و افزود با ایجاد زمینه مناسب بمنظور انس بیشتر با  قرآن کریم  بخصوص در زندانها و مراکز تربیتی و تعلیمی زمینه بروز بسیاری از ناهنجاریها کاهش خواهد یافت و امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، زندانبانی اسلامی در سایه قرآن کریم تحقق یافته و انصافاٌ زندانها به دانشگاه اصلاح و تربیت مبدّل  شده اند.

وی در پایان ابراز امیدواری نمود تا انشاٌالله مددجویان با بهره جستن از فعالیتهای اصلاحی و تربیتی و توکل و توسل به خداوند تبارک و تعالی  زمینه بازگشت سعادتمندانه خود را به جامعه هموار سازند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*