برگزاری مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان اصفهان با حضور اعضاء برگزار شد.

در این جلسه اصفهانی دادستان عموم و انقلاب و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان اصفهان در طی سخنانی باتسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان  حضرت امام حسین(ع) از خدمات وحمایت های اعضاء و خیرین در راستای حمایت از خانواده ها قدردانی کرد.

وی گفت:انجمن های حمایت با در نظر گرفتن حفظ آبروی افراد زمینه دستگیری و کمک و مساعدت خانواده ها را در دستور کار وبرنامه ها دارد وامیدواریم با کمک های همه جانبه خیرین بتوانیم همه خانواده زندانیان را تحت پوشش قرار دهیم وچتر حمایتی انجمن را همیشه برای همه افراشته داریم.

رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان اصفهان درادامه ازتلاش و خدمات چندین ساله محمود مباشری مدیر عامل سابق انجمن قدردانی و ورود و حضور مسعود دایی را به عنوان مدیرعامل جدید تبریک و خیرمقدم گفت.

در ادامه نیزگرجی زاده مدیرکل زندان های استان در طی سخنانی به تشریح مشکلات و نیازهای زندان مرکزی پرداخت و گفت:کمک به بهبودی وضع زندان و ایجاد محیطی امن و آرامش زمینه نشاط و امنیت را دو چندان کرده و در برخی موارد انجمن های حمایت با حمایت های مادی و غیر نقدی خود نقش بسزایی ایفا می کنند.

وی ادامه داد:خانواده های زندانیان افراد مظلوم و گاها ضعیفی هستند که بدلیل مشکلات بوجود آمده نیازمندکمک های نقدی و غیر نقدی هستند تا بتوانند حداقل معیشت خود را مرتفع کنند.

دراین جلسه نیز پس از سخنان سیستانی فرماندار-کجانی  و صرامی از اعضاء هیئت مدیره- دایی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان اصفهان نیز به تشریح اقدامات انجام گرفته پرداخت.

وی گفت:در حال حاضر تعداد ۲۲۵۱    خانوار تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان قرار گرفته اند که در طی سال جاری تا کنون با کمک خیرین چندین نوبت سبدهای کالا و کمک های نقدی و غیر نقدی به این قشر نیازمند اعطا شده است.

دایی اظهارکرد:پرداخت مستمری ماهیانه-اعطا بسته های فرهنگی و آموزشی قبل از مهرماه –ارائه خدمات مشاوره –معرفی جهت دریافت وام-دندانپزشکی و شهریه دانشگاه و دیگر موارد از جمله اقدامات شاخص انجمن طی سال جاری بوده است.    

  

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*