برگزاری مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان اردستان به میزبانی اداره زندان شهرستان نائین‎

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان  مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان حوزه قضایی اردستان به میزبانی اداره زندان شهرستان نائین برگزار شد.

رضا رمضانی رئیس اداره زندان شهرستان نائین طی خبری اعلام نمود به مناسبت هفته قوه قضاییه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان با حضور رئیس دادگستری ، دادستان، رئیس دادگاه عمومی حوزه قضایی زواره و امام جمعه و فرمانده نیروی انتظامی و مسئولین شورای شهر و خیران شهر اردستان و عرض حضوری با مددجویان این حوزه به میزبانی زندان نائین برگزار شد .

رمضانی بعد از تلاوت قران و عرض خیر مقدم و تبریک هفته قوه قضائیه و تسلیت به مناسبت شهادت مظلومانه دکتر بهشتی وهفتاد ودوتن از یاران با وفایش ، به ارائه گزارشی ازعملکرد و فعالیت اداره زندان به مددجویان پرداخت .

وی از مدیریت و سیستم زندانبانی امروزی با هدف بازپروری و اصلاح و تربیت و بازگشت به کرامت از دست رفته انسانی اشاره نمود و گفت تمام هدف ما زندانبانان اصلاح و تربیت و درمان مجرمین ودر اصل برگشت به شخصیت والا و کرامت پاک انسانیت است . وی در ادامه از همکاری و تعامل بسیار خوب رئیس دادگستری و دادستان و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردستان با زندان و پرسنل کمال تقدیر و تشکر را بعمل آورد و از زحمات مدیر عامل انجمن حمایت اردستان که با پیگیرها و بسته های حمایتی مددجویان و خانوادها یشان را حمایت میکند.

کبیری رئیس دادگستری اردستان ضمن تشکر از حضور مدعوین وفراهم نمودن چنین برنامه ای به میزبانی اداره زندان وقدردانی از مجموعه مدیریتی وتلاش های پرسنل  نائین از جهات مختلف مخصوصا اینکه زندان از هفت حوزه قضایی زندانی پذیرش دارد یاد آور شد یک مدیریت خوب و توانمند میتواند این تعداد خلافکار را درکنار هم جا بدهد و سالم نگهداری کند.وی خاطر نشان کرد تعداد ۱۶ نفر زندانی رای کار و دارای شغل خارج از زندان از حوزه قضایی اردستان داریم که به لطف خدا درکنار خانواده امرار معاش میکنند.

شعبانفر دادستان اردستان هم ضمن عرض خیر مقدم از حضورمدعوین به ارائه گزارشی ازعملکرد دستگاه قضایی ابراز نمود .

در پایان جلسه مسئولین با مددجویان حوزه قضایی خود دیدار چهره به چهره داشتند و از نزدیک به مشکلات آنها رسیدگی کردند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*