برگزاری شورای اداری اداره زندان شهرستان نائین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،رمضانی رئیس اداره زندان نائین در جلسه شورای اداری شهرستان  از زحمات ، همکاری ها و تلاش های انجام گرفته قدردانی  نمود .

وی  ضمن قرائت مصوبات شورای اداری اداره کل نسبت به اجرای مصوبات تأکید ونکات مدیریتی و کاربردی مورد تاکید ریاست سازمان،مدیر کل و معاونت محترم اداری مالی را تاکید کرد.

رمضانی در این جلسه ضمن تاکیدات لازم پیرامون تمامی مسائل و مصوبات گفت:حفظ منابع انسانی و سعی در حفظ صیانت از نیروها  یک امر لازم و ضروری است .

وی خاطر نشان کرد :جلوگیری از روزمره گی شدن پرسنل و بالا بردن آستانه تحمل و صبرو بردباری در انجام کارهای روز مره و صداقت در گفتار و کلام و انسجام و همدلی در تمامی مراحل و همچنین توجه به پرسنل و تکریم آنان وایجاد انگیزه و تقویت روحیه خدمتی بالا از نکات حائز اهمیتی است که باید مورد توجه همه قرار گیرد .

رضا رمضانی در ادامه به دستورات و تاکیدات هوشیاری و امنیتی همچون ـ حفاظت از اموال دولتی با نظارت و ارائه آموزش های لازم به نیرو ها با وجود وضعیت نا بسامان اقتصادی ،و تاکید بر فرا رسیدن فصل سرما و پیش بینی بارندگی های نسبتأ زیاد در سالجاری وتمهیدات لازم جهت پیشگیری از بروز حوادث و مشکلات غیر قابل جبران تاکید کرد.

وی درادامه به  سرکشی های کیفی و مداوم از اندرزگاه ها و ثبت در دفاتر ، برگزاری کلاسهای آموزشی برای گروه های هدف ( مددجویان، پرسنل ، سربازان) و اهمیت آن ، داشتن اشرافیت اطلاعاتی بر زندان توسط واحد های نظارتی، استفاده حداکثری از نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد، انجمن حمایت ، بهزیستی و موسسات خیریه ،صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی توسط کلیه پرسنل و نظارت بر مصارف داخل زندان  ، همکاری کلیه پرسنل در جهت کاهش جمعیت کیفری زندان که از اولویت های سازمان می باشد ، تشدید بازرسی های غیر مترقبه ـ نوبه ای ـ مستمر و امنیتی جهت تقویت امنیت زندان  پرداخت.

در این جلسه همچنین ازپرسنل کاشف مواد مخدر در زندان نیز تجلیل شد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*