برگزاری دومین جلسه ستاد کاهش آسیب در زندان های استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،دومین جلسه ستاد کاهش آسیب درزندان های استان به ریاست گرجی زاده مدیرکل و رئیس ستاد برگزار شد.

در این جلسه که کلیه اعضاء حضور داشتندمدیرکل زندان های استان با تبریک میلاد حضرت معصومه (س)و روز دختر،ایام هفته قوه قضائیه را گرامی داشت و به همکاران تبریک گفت.

وی گفت: هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی است که همکاران و مسئولین آنچه در طول یکسال با خدمات ایثارگرانه خود برای بقاء و دوام نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی دارند به مردم اطلاع رسانی شود.

گرجی زاده در ادامه یادوخاطره شهدای انقلاب –جنگ –مدافع حرم و مخصوصا شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفای ایشان را گرامی داشت و از مسئولین و کارکنان خواست تا در سیره و راه این شهدا گام بردارند.

مدیرکل زندان های استان در ادامه موضوع کاهش آسیب را یکی از مقوله های مهم برشمرد و گفت: رئیس جدید سازمان زندان های کشور نیز در طی سخنان و گفته های خود به موضوع اصلاح و تربیت و بازگشت سالم مددجو به آغوش خانواده سخن گفته که این موضوع برای همه بعنوان یک اولویت محسوب شده و باید با برنامه ریزی در امر کاهش آسیب و توسعه فعالیت ها گام های موثر و بیشتری برداریم.

وی برنامه ریزی و اجرای برنامه های کاهش آسیب را در تمامی گروههای هدف در زندانها ضروری دانست و تصریح کرد:باید با برنامه ریزی و تدوین برنامه های خوب و موثر برای تمامی اقشار از جمله کارکنان-نیروهای وظیفه –زندانیان و خانواده های آنان در امر توسعه امنیت و آرامش حرکت کرده و آسیب ها را به حداقل ممکن برسانیم.

وی در پایان خواستار توجه بیشتر به نیروهای وظیفه در امر آموزش و مشاوره و همچنین برنامه ها و فعالیت های مذهبی و قرآنی شد.

در ادامه جلسه همچنین جانشین سرپرست فرمانده یگان حفاظت-رئیس اداره قضایی و امور بازداشتگاههای استان-مدیر زندان مرکزی و ررئیس اداره حفاظت اطلاعات به بیان گزارشی از روند تلاش ها و فعالیت ها ی خود در حوزه های مربوطه پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*