برگزاری جلسه شورای اشتغال زندانهای استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،جلسه شورای اشتغال زندن های استان به ریاست مدیرکل برگزار شد.

در این جلسه که معاونین –روسای برخی زندانهای استان و دادیار ناظر زندان نیز حضور داشتند پیرامون رفع مشکلات و موانع افزایش اشتغال در زندان ها بحث و گفتگو شد.

گرجی زاده در این نشست موضوع حرفه آموزی و اشتغال را از جمله موضوعات مهم در امر اصلاح و تربیت بیان کرد و از اقدامات و تلاش های انجام گرفته قدردانی کرد.

وی درادامه اظهارکرد:در حال حاضر استان صفهان با ظرفیت و پتانسیلی که دارد یکی از استان های برتر در امر اشتغال محسوب می شود و ماباید از ظرفیت های بیشتر در این زمینه بهره مندی های لازم را ببریم.

مدیرکل زندان های استان در ادامه از مشارکت و تعامل و همکاری های مجموعه قضایی من جمله رییس کل دادگستری –دادستان و دادیار ناظر بر زندان نیز قدردانی کرد و اظهارامیدواری کرد با تمهیدات بیشتر و تسهیلات مناسب زمینه حضور بیشتر مددجویان در زمینه اشتغال و حرفه آموزی مهیا گردد.

در این نشست پس از سخنان معاونین اداری مالی-سلات و اصلاح و تربیت-مدیرزندان مرکزی،مدیر نمایندگی بنیاد تعاون  و کارشناسان اشتغال و حرفه آموزی-رجبی مقدم دادیاز ناظر زندان نیز پیرامون ایجاد افزایش اشتغال وحرفه آموزی با استفاده از ظرفیت های قضایی قول مساعد داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*