برگزاری جلسه شورای اداری در کانون اصلاح و تربیت اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، اولین جلسه شورای اداری کانون اصلاح و تربیت در سال ۹۸  در جهت هماهنگی و تعامل  هرچه بیشتر بین بخشهای مختلف برگزار شد. در ابتدای جلسه جوادی رئیس کانون اصلاح و تربیت  ضمن تبریک عید نوروز به همکاران  فراسیدن سال نو را نوید بخش افکار نو کردار نو و تصمیم های نو برای آینده دانست آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد وی همچنین ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه   ابراز امیدواری کرداز فرصتهای معنوی پیش رو در ماههای شعبان و رمضان بتوان استفاده نمود وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران  در یک سال گذشته  تلاش آنان را با وجود سختیها و همه فراز و فرودها قابل تقدیر دانست و ابراز امید واری کرد در سال جدید نیزبا تلاش مستمر و مسئولیت پذیری هرچه بیشتر همکاران اهداف سازمانی تعیین شده محقق شود.

جوادی  برنامه ریزی در امور و اجرای منظم برنامه های از پیش تعیین شده را  مهمترین عامل رسیدن به اهداف سازمانی بیان کرد و افزود تعامل هرچه بیشتر قسمتهای مختلف  با یکدیگر در یک مجموعه اداری از جمله عوامل کلیدی موفقیت می باشد .

در ادامه جلسه  مسائل  مختلف کانون ازجمله مواردامنیتی برنامه های فرهنگی ورزشی امور بهداشت و درمان مددکاری و اجرای احکام و  غیره به بحث و تبادل نظر گذاشته شد  و پیشنهاداتی از طرف پرسنل حاضر در جلسه مطرح گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*