برگزاری جلسه ستاد کاهش آسیب زندان شهرستان فریدن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان اصفهان :  آخرین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر  در سال ۱۳۹۷ در زندان شهرستان فریدن برگزار گردید. در ابتدا ی این جلسه رئیس زندان شهرستان فریدن ضمن تبریک عید نوروز و همچنین میلاد با سعادت امیر الموٌمنین علیه السلام و روز مرد به برنامه های متنوع اصلاحی و تربیتی سازمان و نیز سیاستهای کیفری از جمله سیاست کاهش جمعیت کیفری اشاره کرد و از مسئولین واحد های مختلف خواست تا با برنامه ریزی دقیق ، مدون و هدفمند و با بهره گیری  از راهکارها و شیوه های اعلام شده در تقویم اجرایی سال جدید ،  تمامی توان خود را به منصه ی ظهور گذاشته و با بهره گیری از تجربیات سال های گذشته بیش از پیش خود را در برنامه های اصلاحی و تربیتی سهیم کنند  .

ابوالفضل حق جو  در ادامه ضمن معرفی مسئولین و اعضاء جدید کمیته های مختلف ((امنیتی-فرهنگی-اشتغال و حرفه آموزی قضائی اطلاع رسانی))از تلاش همه جانبه و جهاد گونه اعضاء سابق  در اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی تقدیر نمود .

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با تلاش همکاران تعداد بیشتری از زندانیان پس از بازتوانی جسمانی و بازسازی شخصیتی ،  پس از شرکت در دوره های آموزشی ، فنی و حرفه ای ،  بازگشتی سعادتمندانه  و مفید به آغوش جامعه داشته باشند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*