برگزاری جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نائین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان ، جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نائین با حضور اعضاء در محل دفتر ریاست اداره زندان برگزار شد.

رمضانی رئیس زندان  در طی سخنانی ازحضور صالحی دادستان ورئیس هیئت مدیره، قاسمی رئیس دادگستری و عضو انجمن ، شفیعی راد مدیر عامل انجمن وهمچنین عضو ومعتمد جدید انجمن ، حجت الاسلام  حبیبی عضوشورای شهرقدردانی واز  اهداء ۵۰۰۰متر مربع زمین اهدایی از طرف نماینده شرکت شهرکها صنعتی در مجاورت زندان خبر داد و گفت: پیرو تاکیدات مدیر کل زندانهای استان درخصوص اشتغال و حرفه آموزی انشالله با هم اندیشی و عنایت مسئولین و هیئت مدیره بتوانیم زمینه اشتغال و کسب درآمد را برای مددجویان در آینده ای نزدیک فراهم نمائیم.

وی از به اتمام رسیدن و قیچی شدن اولین فرش دستباف توسط مددجویان اداره زندان نائین ، که زیر نظر شرکت فرش شهرستان اجرایی شده بود خبر داد .

صالحی دادستان،رئیس هیئت مدیره انجمن  ضمن خیر مقدم و قدردانی از تلاشهای اعضاء نیز گفت:  دستمزد مددجویان بافنده فرش و مددجویان رای کار خارج از زندان اشاره نمود.

وی از پرداخت بن های نقدی به مبلغ ۸۰۰ هزار ریال و غیر نقدی به مبلغ ۸۰  میلیون ریال برای خانوادهای بی بضاعت و تحت پوشش انجمن خبرداد.

محمد رضا شفیعی راد مدیر عامل انجمن هم در خصوص ۲۰۰۰ متر زمین اهدایی قبلی که به مرحله مجوز گیری و اخذ پروانه ساخت رسیده است خبر داد و گفت :انشالله بعد از اخذ مجوزبا همت و تلاش و پیگیری های اعضاء مرحله ساخت سوله و بهره برداری برای انتقال مددجویان رای کار خارج از زندان شروع می شود.

در پایان رمضانی رئیس زندان از کمک نقدی مدیر کل  زندانها و مرکز امور خدمات اجتماعی ومراقبت بعد از خروج به مبلغ ۶۰ میلیون  ریال خبر داد و تقدیرو تشکر نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*