برگزاری جلسه انجمن حمایت از زندانیان به ‏میزبانی زندان نجف آباد ‏

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان اصفهان  ، با هدف توسعه فعالیتهای حمایتی و خدمات رسانی بهتر به مددجویان و خانواده های آنان ، جلسه هم اندیشی هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان نجف آباد با حضور توکلی دادستان شهرستان ، پویا منش رئیس زندان ، انصاری مدیر عامل انجمن حمایت و جمعی از معتمدین شهرستان  به میزبانی زندان نجف آباد برگزار گردید .

پویا منش رییس زندان نجف آباد  هدف از برگزاری این جلسه را ارتقاء و بهبود سطح کمک های مادی و معنوی انجمن حمایت از زندانیان و کمک به اشتغال زندانیان آبرومند و خانوادهای آنها عنوان کرد.

وی افزود : در این جلسه راهکارها و پیشنهاداتی در زمینه کمک به مددجویان بی بضاعت و خانواده های آنان ، معرفی مددجویان دارای تخصص برای اشتغال ، تلاش در جهت احداث کارگاه های اشتغال در داخل زندان و همچنین در خصوص نحوه توانمند سازی هر چه بیشتر انجمن و راهکارهای درآمد زایی انجمن بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نجف آباد به بررسی ،  ارائه راهکارها  و تبادل نظر در مورد زندان و مشکلات رفاهی مددجویان و وضعیت معیشتی خانواده های آنان و نیز برنامه های آتی انجمن پرداختند و تصمیماتی را اتخاذ نمودند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*