برپایی مراسم جشن دهه ولایت وعید سعید غدیر ویژه پرسنل اداره کل وزندان مرکزی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان :در آستانه عید غدیر عید کمال دین ، سالروز اتمام نعمت وهنگامه اعلان وصایت وولایت امیر المومنین (ع) وهمزمان با دهه ولایت مراسم جشنی در تالار شهید مرادخانی  مجموعه زندان مرکزی برگزار شد .

در این مراسم که گرجی زاده مدیر کل  ، بیژنی مدیر وبنایی معاون اداری مالی زندان مرکزی وبرخی از مسئولین ستادی واداری اداره کل وزندان نیز حضور داشتند . پس از تلاوت چند از آیات قرآن مجید ، بیژنی پس از تبریک وتهنیت به مناسبت ایام فرخنده دهه ولایت و عید غدیرو خیر مقدم به حضار  وآرزوی اینکه در لوای ولایت امیر مومنان تلاش وکوشش  بهتری در جهت اصلاح وتربیت مددجویان شود گفت:  خداوند متعال حضرت علی (ع)  رابعنوان بهترین الگو واسوه ما شیعیان و تکمیل کننده دین خود قرار داد تا با بهره گیری  از سیره و روش ایشان راه سعادت را در پیش گیریم وبا اقتدا با او در هر زمینه ای که هستیم وظیفه و دین خود را ادا نماییم .

مولودی خوانی در وصف مولی متقیان حضرت علی (ع) اجرای موسیقی زنده بختیاری و پذیرایی صبحانه از جمله اقدامات این روز فرخنده بود در خاتمه این مراسم از سادات همکار پرسنل و روانشناسان مرکز روانشناختی زندان با اهداء گل وجوایز نفیس تقدیر بعمل آمد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*