برنامه‎های فرهنگی ماه مبارک رمضان در زندان کاشان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛ سید رضا موسوی رئیس زندان کاشان برنامه‎های فرهنگی این اداره در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

وی اظهار کرد: قبل از آغاز ماه مبارک رمضان، مراسم غبار روبی و تجهیز نمازخانه کارکنان و مددجویان صورت گرفته وهمانند سال های گذشته برنامه روزانه جزء خوانی قرآن کریم با حضور زندانیان در اندرزگاه ها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

رئیس زندان کاشان افزود: امسال در کنار برنامه جزء خوانی زندانیان، برنامه تلاوت آیات نور ویژه کارکنان و پرسنل وظیفه نیز برگزار می گردد.

به گفته وی، بیان حدیث و احکام و شرح دعای هر روز ماه رمضان در بین نماز ظهر و عصر و پاسخ به ابهامات و سئوالات شرعی کارکنان و سربازان وظیفه در طول ایام این ماه مبارک توسط روحانیون مجرب و برگزاری مسابقه در پایان ماه رمضان، از برنامه های فرهنگی  زندان در این ماه می باشد.

سید رضا موسوی در پایان برگزاری مراسم شب‌های احیاء ویژه سربازان وظیفه و مددجویان، جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) با حضور قاریان ممتاز شهرستان و مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام علی (ع) را از دیگر برنامه‌های فرهنگی زندان کاشان در ایام ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*