بررسی مسائل ومشکلات زندان های استان اصفهان با حضور استاندار ومسئولین استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان، با حضوراستاندار اصفهان ،معاونین و جمعی از مسئولین استان مسائل ومشکلات زندان مرکزی و زندان های استان مورد بررسی قرارگرفت.

دکتررضایی استانداراصفهان به همراه معاونین عمرانی و سیاسی و امنیتی ،برنامه و بودجه،مدیریت بحران،دادستان و جمعی از مدیران شهری واجرایی و امنیتی از مجموعه پروژه های در دست احداث، احداث شده و فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی-کارگاهها و مجموعه خوابگاهها بازدید کرد.

وی در بازدیداز کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی و خوابگاهها همچنین با برخی مددجویان دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات آنان  گفتگو کرد.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان نیز در بازدید و نشست استاندار اصفهان به روند فعالیت های انجام گرفته در زمینه های مختلف پرداخت و پیرامون مسائل و مشکلات موجود گفت:فرایند فعالیت های اصلاحی و تربیتی نیازمند زیرساختارهایی است که در بیشتر مواقع همیاری و پشتیبانی مسئولین استان و دیگر دستگاهها را می طلبد.

وی گفت: در حال حاضر بااستفاده از ظرفیت خیرین و اعتبار دریافت شده خدمات و تلاش های موثری در روند بازسازی اجتماعی مددجویان صورت گرفته و امیدواریم با کمک دستگاهها این روندافزایش و امنیت اجتماعی نیز توسعه یابد.

مدیرکل زندان های استان در ادامه در نشست یک ساعته نیز به نیازهای ضروری مجموعه زندانهای استان از جمله احداث زندان جدیداصفهان،زمین زندان های خمینی شهر و لنجان،اعتبارات تکمیل زندان کاشان و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی،پروژه های نیمه تمام زندان مرکزی ،تامین و تکمیل سیستم های امنیتی و بازرسی-آتش نشانی-نیرو و … پرداخت .

دکتر عباس رضایی نیز در این بازدید اظهارداشت: افرادی که در این ندامتگاه حضور دارند، هرکدام می تواند در جهت رونق کشور و جامعه در ابعاد مختلف موثر باشند.
استاندار اصفهان در ادامه در گفتگویی کوتاه با بیان اینکه ماه مبارک رمضان، ماه رحمت، مغفرت و بخشش است، افزود: اگر بخواهیم در این ماه مشمول رحمت الهی باشیم باید کمک نمود که برخی جوانانی که بر اثر مشکلات مالی در این مکان به سر می برند آزاد شوند.
عباس رضایی افزود: مردم فهیم و بزرگوار استان در تمام صحنه ها، مهربانی و سخاوت خود را به نمایش گذاشتند و امیدواریم که در ماه رحمت و مغفرت الهی نیز در جهت آزادنمودن مددجویان قدم بردارند و خانواده های آنان را شاد کنند که مطمئنا با عنایت خداوند متعال مشمول بخشش، مغفرت و عفو الهی قرار خواهند گرفت.

رضایی افزود: علاوه بر اینکه آزادکردن زندانیان مالی غیرعمد در بند وظیفه ی الهی و انسانی است، هر کدام از این افراد می توانند با توجه به مشکلات اقتصادی کشور که ناشی از تحریم ها و جنگ اقتصادی دشمنان است، در بعد اقتصادی جامعه نیز موثر باشند.

استاندار اصفهان از مردم خیر و متدین استان که توانایی مالی دارند خواست که در امر خداپسندانه آزاد نمودن زندانیان مالی پیشگام باشند و برگ زرین دیگری را در صفحه پرافتخار اصفهان رقم زنند.

شایان ذکر است در خصوص جابجایی زندان مرکزی، اعتبارات، اختصاص یک دستگاه آمبولانس و تامین تجهیزات آتش نشانی بحث و بررسی شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*