با ابلاغ مدیرکل زندان های استان و با حضور معاون اداری مالی،سرپرست جدید زندان شهرستان فریدن معرفی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،با ابلاغ گرجی زاده مدیرکل زندان های استان،روح الله نوروزی به عنوان سرپرست زندان شهرستان فریدن معرفی شد.

سیروس امینی معاون اداری مالی زندان های استان با سفر به شهرستان فریدن با حضور در زندان این شهرستان رسما وی را به عنوان سرپرست جدید زندان معرفی و از تلاش ها و خدمات ابوالفضل حق جو رئیس سابق زندان قدردانی کرد.

امینی در جمع کارکنان زندان از تلاش ها وخدمات صورت گرفته در زندان این شهرستان درزمینه های مختلف قدردانی کرد و اظهارامیدواری کرد با حرکت های جهادگونه و تلاش های مستمر درراستای اهداف بلند سازمانی بصورت وحدت و همدلی گام های موثری برداشته شود.

معاون مدیرکل زندان های استان در ادامه از نگاه مثبت مسئولین شهرستان نسبت به زندان سخن گفت و تصریح کرد: در دیدار های جداگانه با مسئولین شهرستان آنها از وضعیت و تلاش واقدامات صورت گرفته ابراز رضایت داشتندو این نشانه توجه و قدم گذاشتن در مسیر اصلاح وتربیت و همان اهداف سازمانی است.

امینی درادامه به موضوع کار در مجموعه زندانها اشاره کرد و گفت:اداره را باید خانه دوم خود بدانیم و در اجرای کار وتلاش و آنچه شرح وظایف مشخص نموده با نظم و انضباط و رعایت دقیق مفاد آن گام برداریم و با نگاه بلند به آینده در مسیر رشد و پیشرفت و کاهش جمعیت کیفری و افزایش فعالیت های اصلاحی و تربیتی گام برداریم.

وی در پایان از خدمات و تلاش های ابوالفضل حق جو رئیس زندان شهرستان فریدن قدردانی و روح الله نوروزی را به عنوان سرپرست جدید زندان معرفی کرد.

در این جلسه همچنین حق جو به بیان گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته در زمان تصدی خود پرداخت ونوروزی سرپرست جدید زندان نیز به بیان دیدگاهها وبرنامه های آتی در زندان سخنانی بیان کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*