بازسازی خوابگاه جوانان زندان مرکزی توسط یک خیر اصفهانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان :در راستای ارتقا ء بخشیدن  سطح کیفی فضای اسکان مددجویان وبا هدف نوسازی وبهسازی اندرزگاهها در جهت رفاه وآسایش فردی ورعایت اصول بهداشتی خوابگاه جوانان یک زندان  مرکزی اصفهان طی دوره زمانی سه ماهه با کمک  اعتزازیان از خیرین اصفهانی ورئیس هیئت مدیره خیریه امام موسی کاظم (ع) و همچنین مسجد قسمت دوم زندان نیز که مورد بازسازی قرار گرفته بود ،به بهره برداری رسید .

در این مراسم که گرجی زاده مدیر کل ، معاونین -بیژنی مدیر زندان وجمعی از خیرین  حضور داشتنداز تلاش و فعالیت خیرین دربازسازی این دو پروژه قدردانی و پیشنهاد بازسازی خوابگاه دیگر نیز به دیگر خیرین ارائه شد.

گرجی زاده در این آئین با عنوان اینکه خیرین با پشتیبانی خود سهم بسزایی در به ثمر رساندن اهداف اصلاحی وتربیتی مددجویان داشته اند از خیر ارزشمند حاج محمد اعتزازیان که با مساعدت مالی خود شرایط مطلوبی را برای مددجویان جوان این مجموعه فراهم آورد-قدردانی کرد.

وی در ادامه  گفت: زندان حاصل عدم کارکرد جامعه در بعضی موارد است و وجود چنینی مکانی برای کسی خوشایند نیست ولی بر حسب ضرورت اختصاص مکانی که اقدامات اصلاحی وتربیتی را به بهترین نحو ممکن تسهیل نماید  نیز همواره احساس میشود.

مدیر کل زندانهای استان در خاتمه سخنان خود خطاب به مددجویان جوان حاضر در مراسم گفت: شما همانند فرزندان من  هستید و امیدوارم زمینه بازگشت شما به آغوش گرم خانواده وجامعه هر چه زودتر فراهم گردد وشما نیز همانند سایر خیرین در زندگی روزمره خود با ایثار وگذشت وفداکاری در کسب روزی حلال باعث سرافرازی وسربلندی خود وجامعه باشید.

بیژنی مدیر زندان مرکزی اصفهان نیز در حاشیه این مراسم ضمن تقدیروتشکراز این  خیر نیکوکار وساعی گفت : خوابگاه جوانان یک با مساحت حدود ۸۰۰متر مربع مستهلک گردیده، وضعیت اسفناک بهداشتی وتاسیساتی  این بند اثرات نامطلوب روحی وروانی را متوجه مددجویان این بند نموده بود که با مساعدت مالی این خیر با رقمی بالغ بردومیلیارد ریال تخریب وبازسازی کامل گردید  وامروزه شاهد بهره برداری این بند با فضایی مطلوب دردوطبقه مجزا و  ۱۲ اتاق و ۲۰۰ تخت برای اسکان این قشر آسیب دیده هستیم .

وی نیز باز سازی مسجد واحد دو را  که با هزینه ای با لغ بر ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰ریال به بهره برداری رسید را نیز به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری کرد با حمایت و پشتوانه مالی خیرین تغییرات اساسی وزیر ساختی در بهینه سازی بافت فرسوده مجموعه صورت گیرد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*