بازدید معاون دادگستری کاشان اززندان این شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان؛ به منظور رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان، علی آبادی معاون دادگستری،عبداللهی رئیس دادگاه کیفری یک استان و جمعی از قضات دادگستری کاشان ضمن بازدید از قسمتهای مختلف زندان این شهرستان در جمع مددجویان حضور یافته و به بررسی و حل مشکلات قضایی آنان پرداختند.

علی آبادی معاون دادگستری کاشان در این بازدید گفت: هدف شنیدن مسائل و مشکلات زندانیان و رسیدگی و اقدام در جهت رفع مشکلات قضائی آنان است.

معاون دادگستری کاشان ایجاد تعامل بیشتر دادگستری و زندان و حل مشکلات قضائی زندانیان را از مزایای بازدید مراجع قضایی از زندان دانست.

وی هدف از این بازدید ها را عملی نمودن سیاست های قوه قضائیه در راستای حبس زدائی و کاهش جمعیت کیفری اعلام نموده و افزود : حضور قضات در جمع مددجویان و رسیدگی به مشکلات آنان از جمله اقدامات عملی در راستای تحقق اهداف سازمان زندان هاست.

رئیس زندان کاشان نیز در این بازدید، هدف از مجازات حبس و زندان را اصلاح و تربیت افراد مجرم و بازگشت سعادتمندانه آنان به آغوش خانواده و جامعه دانست.

وی اظهار داشت: هدف قانون گذار از تعیین مجازات حبس نیز متنبه کردن زندانیان، اصلاح و بازاجتماعی شدن آنان است.

سید رضا موسوی رئیس زندان کاشان، حضور قضات در جمع مددجویان را راهی مناسب جهت حل مشکلات آنان و ایجاد فضایی آرام برای سپری کردن دوران حبس زندانیان عنوان کرد.

در این بازدید علی آبادی معاون دادگستری کاشان همراه با قضات این دادگستری،از قسمت های مختلف زندان و بند زنان بازدید نموده و در نمازخانه بند با زندانیان دیدار چهره به چهره داشته و به مسائل و مشکلات قضائی آنان رسیدگی نمودند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*