بازدید معاون دادستان و سرپرست مجتمع قضایی شهید تولایی و قضات آن دادسرا از کانون اصلاح و تربیت اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،افتخاری سرپرست مجتمع قضایی شهید تولایی اصفهان بهمراه رزازاده بازپرس ویژه قتل و تنی چند از قضات آن مجتمع  از کانون اصلاح وتربیت بازدید کردند .

این بازدید که از بخشهای مختلف کانون از جمله خوابگاهها، قسمت فرهنگی و کلاسهای حرفه آموزی ،دارالقرآن ،باشگاه ورزشی ، بهداشت و درمان،سالن تازه احداث ملاقات  و غیره صورت گرفت ،افتخاری ضمن حضور در دارالقرآن کانون و دیدار با چند تن از مددجویان حافظ قرآن محفوظات آنان را بررسی و از آنان آزمون بعمل آوردند.

در حاشیه این بازدید ودر جلسه ای که در دفتر رئیس کانون اصلاح و تربیت تشکیل شد. جوادی رئیس کانون ضمن خیر مقدم به میهمانان، ارتباط مستمر با مراجع قضایی و حضور قضات در کانون را در کاهش جمعیت کیفری و همچنین تسریع در روند پیگیری پرونده های قضایی مددجویان بسیار موثر دانست. وی در ادامه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در کانون اصلاح و تربیت در بخشهای قضایی فرهنگی و حرفه آموزی ارائه داد در ادامه جلسه آقای افتخاری سرپرست مجتمع قضایی شهید تولایی به بیان نکاتی پیرامون مسائل حقوقی و راهکارهای تسریع در روند رسیدگی به پرونده های قضایی پرداخت و در پایان از اقدامات صورت گرفته  در جهت اصلاح و تربیت مددجویان ابراز رضایت کرده ودر دفتر یادبود کانون مراتب تقدیر و تشکر خود را یادداشت نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*