بازدید معاون اداری مالی زندان های استان اصفهان از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، امینی معاون اداری و مالی زندانهای استان با حضوردر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان از پروژه های  عمرانی بازدیدکرد.

امینی که با همراهی مهندس موگویی مسئول دفتر فنی ومهندسی اداره کل  درمجموعه اردوگاه  حضور یافته بوداز کلیه فعالیتهای  عمرانی   بازدیدو پیرامون تسریع در روند پروژه دستورات لازم را صادر کرد.

امینی ضمن ابراز خرسندی از وضعیف جاری اردوگاه ابراز داشت:اگر ما به گذشته مجموعه نگاهی بیندازیم در مقایسه با شرایط فعلی خواهیم دید که با سعی و تلاش همگانی و پیگیریهای فراوان این محیط به شکلی نسبتأ مطلوب درآمده که این تلاش مجموعه  مدیریتی و کارکنان اردوگاه قابل تقدیر است .

معاون اداری مالی زندان های استان توسعه فاز جدید خوابگاهی اردوگاه را یک ضرورت دانست و گفت: طرح توسعه خوابگاهی اردوگاه که به مساحت ۵ هزار مترمربع در حال ساخت است که زمینه کاهش تراکم و ایجاد بستر لازم برای اصلاح و بازگشت مناسب تر مددجویان به آغوش خانواده خواهد بود.

امینی روند اجرای این پروژه را خوب ارزیابی کرد و گفت: این فاز با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند اعتبارات لازم جهت تکمیل و تجهیز است که از طریق سازمان زندانها و از محل اعتبارات ملی خواهد شد.

در این بازدید شیروانی رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان وهمچنین مهندسین و ناظرین اجرای پروژه نیز به ارائه گزارشی از روند فعالیت های انجام گرفته در این خصوص پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*