بازدید معاون اداری مالی زندانهای استان اصفهان از زندان شهرستان نجف آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان  ، سیروس امینی معاون اداری مالی زندانهای استان از زندان  شهرستان نجف آباد بازدید کرد .

معاون اداری مالی زندانهای استان از واحدهای مختلف زندان  شامل ساختمان اداری،انبار،آشپزخانه،آسایشگاههای مددجویان و سربازان بازدید و همچنین با حضور در جمع مددجویان زندان مسائل و مشکلات آنان را پیگیری ودستورات لازم را صادر کرد.

وی در جمع مددجویان استفاده بهینه و حداکثری از موقعیت وامکانات موجود را یکی از راههای بازگشت سالم به جمع خانواده بیان کرد و اظهارداشت:تمامی سعی و تلاش کادر مدیریتی استان وزندان با هدف رسیدن مددجو به زندگی مطلوب و کاهش آسیب ها است و امیدواریم که پس از آزادی تکرار جرم رخ ندهد.

امینی در پایان خطاب به مددجویان گفت: فرمانبرداری و اطاعت از فرامین الهی و قرآن وائمه اطهار راهگشای موثر و صد درصد ایجاد امید به زندگی است ودر کنار آن حضور و استفاده از تمامی برنامه های قرآنی فرهنگی مذهبی و تفریحی و ورزشی می تواند نقطه مطلوب زندگی را ایجاد کند.

امینی  هدف از این بازدیدها را رسیدگی بهتر به امورات زندان و زندانبانی ،کاهش آسیب ها و ناهنجاریهای زندان و مرتفع نمودن مشکلات زندان دانست   و حضور مسئولین ستادی زندان های استان را در زندان ها موجب امید و رفع مشکلات بیان کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*