بازدید معاون اداری مالی اداره کل زندانهای استان اصفهان از زندان شهرستان نائین‎

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان: سیروس امینی معاون اداری مالی ومهندس موگویی رئیس اداره فنی وعمرانی اداره کل استان اصفهان از زندان نائین وقسمت های مختلف و پروژه های عمرانی بازدید کردند.

در این بازدید که صالحی دادستان و قاسمی رئیس دادگستری شهرستان نائین نیز حضور داشتند دیدار چهره به چهره با مددجویان انجام وسپس  به بررسی و مشکلات حوزه قضایی مددجویان در خصوص کاهش جمعیت کیفری زندان پرداختند.

در ادامه امینی از قسمت های مختلف زندان همچون،  انبار مواد غذایی ، آشپز خانه و نحوه طبخ غذا ، خباز خانه ، فروشگاه و بهداری و  اندرزگاه ها وکارگاه اشتغال و حرفه آموزی و پروژهای عمرانی نیمه تمام و در دست اقدام این اداره بازدید نمود.

معاون اداری مالی اداره کل در این بازدید گفت:هدف از بازدیدها فراهم کردن حداکثرتسهیلات وامکانات جهت اجرای بهینه برنامه های اصلاحی وتربیتی بوده چرا که معتقدیم مدیریت مجموعه در حوزه های مختلف اصلاحی وتربیتی ، فرهنگی بهداشت و درمان و امنیتی و با رعایت اصل صرفه جویی نباید دغدغه مالی داشته باشد.

در پایان این دیدار و بازدید نیز پس از گفتگو با مراجع قضایی شهرستان و قضات پیرامون  برنامه ریزی و اعلام مشکلات راه اندازی سیستم جامع انبارو ارزیابی قسمت آشپزخانه و موجودی انبار مواد غذایی ـ ساماندهی بحث پسماند فاضلاب زندان و تصفیه و استفاده بهینه از آن و  ساماندهی پرونده های متادون درمانی و بهداشت و درمان بحث و گفتگو شد.

رمضانی رئیس زندان شهرستان نائین در این بازدید و دیدار نیز به ارائه گزارشی از روند فعالیت های انجام گرفته در زندان پرداخت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*