بازدید معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اصفهان از کانون اصلاح و تربیت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،دکتر قنبری معاون اجتماعی و پیشگیری  دادگستری کل استان اصفهان  ازکانون اصلاح و تربیت  و  قسمتهای مختلف آن از جمله کلاسهای فرهنگی و اشتغال ،بخش بهداشت ودرمان ، باشگاه ورزشی ،سالن ملاقات و … بازدید کرد.

وی سپس ضمن حضور در خوابگاههای مددجویان و دیدارچهره به چهره با آنان از نزدیک با مسائل و مشکلات قضایی مددجویان آشنا شد و به سوالات آنان پاسخ داد.

در پایان ودر حاشیه این بازدید جلسه ای با حضور جوادی رئیس کانون اصلاح و تربیت تشکیل و در این جلسه که سرکار خانم بلندی دادیارناظر برکانون  نیز حضور داشت مشکلات و مسائل قضائی موجود توسط جوادی رئیس کانون مطرح ومورد بحث وتبادل نظر قرارگرفت وجناب دکتر قنبری برای حل مشکل برخی ازآنهاقول مساعدت و پیگیری راداد.

 درپایان این بازدیددکتر قنبری در دفتر یادبود چنین نوشت :کاملا می توان احساس کرد که کانون اقدامات اصلاحی و تربیتی داردبه نظرم هر مددجویی در کانون زحمتی معادل چند مددجودر زندان مرکزی را دارد چرا که کاربا نوجوانان و جوانان از حساسیت خاصی برخورداراست بنا بر این برخود فرض می دانم از همه عزیزان که در مجموعه خدمت می کنند تشکر نمایم.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*