بازدید مدیرکل قضایی و امور بازداشتگاههای سازمان زندانهای کشور از زندان مرکزی اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،پورمند مدیرکل قضایی و امور بازداشتگاههای سازمان زندانهای کشور با سفر به اصفهان از مرکزپذیرش تشخیص و نگهداری زندانیان در زندان مرکزی اصفهان بازدید کرد.

در این بازدیدکه گرجی زاده مدیرکل،امینی معاون اداری مالی،بیژنی مدیرزندان مرکزی و جمعی از روسای ستادی حضور داشتند دکتر پورمند از اقدامات انجام گرفته در راه اندازی این پروژه ونحوه اسکان ونگهداری مددجویان آگاه و با مددجویان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل زندان های استان در این بازدید با اشاره به میزان ورودی افراد به زندانها و مدت نگهداری آنان گفت: بدلیل شرایطی که گاها برای برخی زندانیان جدید الورود وجود داشت و زندانی در مدت کمتر از یکماه تا چند روز در زندان تحت قرار بوده و سپس با تودیع وثیقه و یا پرداخت بدهی از زندان آزاد می شد،این مجموعه احداث تا از ورود افراد در کنار دیگرزندانیان داخل زندان جلوگیری شد.

وی گفت: با اجرای این پروژه گام مهمی در تکریم و رعایت حقوق شهروندی برداشته و به نوعی از بسیاری از آسیب ها کاسته شده است.

گرجی زاده در ادامه گزارش اقدامات انجام گرفته، استفاده از ظرفیت خیرین در راه اندازی این مجموعه را خوب توصیف کرد و اظهارکرد: استفاده از ظرفیت خیرین در زندانهاموجب تقویت و مشارکت مردم در نگهداری زندانیان و اصلاح و تربیت و بازگشت سالم آنان به آغوش جامعه و خانواده ها شده و این فرایند را سرعت بخشیده است.

در این بازدید همچنین برخی مددجویان در دیدار وگفتگو با مدیرکل قضایی و اموربازداشتگاههای سازمان زندانهای کشور ضمن ابراز رضایت از مجموعه احداث شده پیرامون مشکلات قضایی و پرونده خود گفتگو کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*