بازدید مدیرکل زندان های استان اصفهان از زندان شهرستان شهرضا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان، همزمان با هفته قوه قضائیه  و درراستای بازدید و سرکشی های غیر مترقه مدیرکل از زندان های تابعه استان،گرجی زاده  روز جمعه  به طور سرزده از زندان شهرضا بازدید و درجریان اقدامات وفعالیتهای اصلاحی صورت گرفته در این زندان  قرارگرفت .

در این بازدید که امینی معاون اداری مالی-موگویی رئیس اداره فنی و مهندسی و کاظمزاد مدیرروابط عمومی نیزحضور داشتند گرجی زاده در جمع مددجویان این زندان گفت:زندان محیط خوبی  نیست ولی می شود با انجام کارهای فرهنگی وآموزشی از این فرصت بوجود آمده استفاده کرد ودر مسیر صحیح گام برداشت.

گرجی زاده اظهار کرد: در جامعه افرادی  با توجیه مشکلات اقتصادی یا فرهنگی، روانه زندان می شوند که باید با فراگیری آموزش های  فنی وحرفه ای در چرخه اصلاح وتربیت صحیح قرارگرفت وبه جامعه بازگشت.

مدیر کل زندانهای استان اصفهان ورود مددجویان به زندان را فرصتی در جهت فراگیری فعالیتهای باز پروری  – آموزش قرآن – احکام – اصول اعتقادات و روی آوردن زندانیان به اجرای فرامین الهی در زندان بیان کرد و مددجویان را به امورات فرهنگی ، تبعیت از قرآن ، احکام اسلامی ، امورات دینی و معنوی دعوت نمود .

سجادی رئیس زندان شهرستان شهرضا نیز در این بازدید به فعالیت ها واقدامات انجام گرفته درراستای حوزه اشتغال پرداخت و از انجام تفاهم نامه با شهرداری و اعزام ۵۰ نیروی کار به خارج از زندان و کسب درآمد گزارشی ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*