بازدید مدیرکل زندان های استان اصفهان از زندان شهرستان فریدن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسداله گرجی زاده میدرکل با سفر به غرب استان بصورت سرزده از زندان شهرستان فریدن  بازدید و از نزدیک با مددجویان و کارکنان زندان دیدار و گفتگو کرد.

وی در جع مددجویان با اشاره به پتانسیل موجود وظرفیت بدست آمده خواستار تفکر و ریشه یابی در مورد علل ورود به زندان گردید و گفت: زندان هر چند جای مناسب و خوبی برای ادامه حیات نبوده  اما فعلا بدلیل شرایطی که فرد بوجود آورده باید از پتانسیل و ظرفیت آن استفاده و راه بازگشت به آغوش جامعه و خانواده را در پیش بگیرد.

گرجی زاده اظهارکرد:هر کسی با هر زمینه تخلف و جرمی که مرتکب گردیده باید پاسخی برای رفتار و اعمال خود داشته باشد و با حضور دربرنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی موجود در زندان زمینه زندگی مجدد و سالمی را مهیا نماید.

مدیرکل زندان های استان اصفهان در ادامه در بازدید  توصیه به نماز اول وقت را از اولویت های مهم بازگشت به مسیر اصلی دانست و از مددجویان خواست راه بهتر زیستن بدون فکر به جرم و تخلف را در پیش بگیرند.

در این بازدیدهمچنین حق جو رئیس زندان شهرستان فریدن نیز به ارائه گزارشی از روند فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته در زندان پرداخت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*