بازدید مدیرکل زندان های استان اصفهان از زندان شهرستان نجف آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان اصفهان ، گرجی زاده مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان با حضور در زندان شهرستان نجف آباد از کلیه بندهای زندان بازدید و  با مددجویان دیدار و با آنان گفتگو کرد .

مدیر کل زندان های استان در معیت پویامنش رئیس زندان نجف آباد از طرح های عمرانی در دست احداث و بهسازی زندان نجف آباد از جمله رستوران ، کارگاههای اشتغال و نمایشگاه دائمی دفاع مقدس بازدید و در جریان پیشرفت طرح ها قرار گرفت.

گرجی زاده در این دیدار ابتدا  از اندرزگاه های زندان بازدید و با حضور در خوابگاه زندانیان ، ضمن دیدار چهره به چهره با آنها ، در فضائی صمیمی شاخصهای رفتار یک زندانی نادم از بزه، هنجار پذیر و همراه با نظم و مقررات زندان را توصیف کرد و افزود:  زندانیان تلاش کنند خود اندیشی اصلاح رفتار مجرمانه، ندامت از بزهکاری را تقویت و عمل به تکلیف فردی در زندگی جمعی را شناخته و بدرستی رعایت کنند.

در ادامه گرجی زاده  در نشست صمیمانه با کارکنان زندان نجف آباد بر ضرورت صیانت اصولی از شخصیت و حیثیت افراد و اعطای مسئولیتها گفت :  اراده ما شایسته سالاری است زیرا تصمیم ما سرنوشت جمع و  روند تحقق اهداف را تعیین میکند، و معتقدیم توانمندی های شخصی باعث ارتقای فردی در مجموعه میگردد.

وی  تعامل و رسیدگی به درخواستها و حقوق زندانیان و درک شرایط حال هر فرد را لازمه زندانبانی اسلامی و رعایت  حقوق شهروندی دانست و گفت : در همه حال باید با درک صحیح و استفاده از آموزه های دینی با زندانیان  حتی زندانیان شرور و آسیب ساز و هنجار شکن باید  رفتار اسلامی و انسانی گردد که این موضوع جزو تکالیف دینی ما می باشد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*