بازدید سرپرست دادسرای عموم و انقلاب کاشان از زندان این شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان؛ دهقانی سرپرست دادسرای عموم و انقلاب کاشان همراه با تعدادی از قضات و بازپرسین این دادسرا از زندان کاشان بازدید نموده و با زندانیان گفتگو نمودند.

روح اله دهقانی در جمع زندانیان گفت: این بازدیدها به منظور اجرایی نمودن سیاست های کلی دستگاه قضا در راستای ابلاغ بخشنامه های جدید به منظور کاهش جمعیت کیفری زندان ها و رفع مشکلات مددجویان است.

وی خطاب به مددجویان افزود: تأمین سلامت روانی و جسمی زندانیان از دیگر اولویت های دستگاه قضا و زندان و جزء خط قرمزهاست و اگر کسی از این خط قرمز ها عبور کند از تسهیلات قضائی اعطائی محروم خواهد شد.

دهقانی در پایان تأکید کرد: زندان فرصتی است جهت تفکر و پیدا کردن خود، پس بهتر است از این فرصت استفاده نموده و نفس به خطا رفته خود را اصلاح کرده و خانواده خود را نیز گرفتار مشکلات نکنید.

رئیس زندان کاشان نیز گفت: تعامل زندان و مجموعه دادگستری و حضور هفتگی قضات در زندان باعث شده تا بسیاری از مشکلات قضائی زندانیان برطرف شود.

سید رضا موسوی رئیس زندان کاشان در این بازدید، هدف از مجازات حبس و زندان را اصلاح و تربیت افراد مجرم و بازگشت سعادتمندانه آنان به آغوش خانواده و جامعه دانستو گزارش مبسوطی از فعالیت های فرهنگی، آموزشی، قرآنی و اشتغال زائی در زندان ارائه نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*