بازدید رئیس بازرسی،ارزیابی،رسیدگی و پاسخگویی به شکایات زندان های استان اصفهان از زندان کاشان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛ سعیدی رئیس بازرسی،ارزیابی،رسیدگی  و پاسخگویی به شکایات  اداره کل زندان های استان اصفهان ضمن بازدید از نقاط مختلف زندان کاشان، با مسئولین زندان این شهرستان گفتگو نمود.

در این بازدید سعیدی از بخش های مختلف زندان اعم از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، کلاس های فنی حرفه ای، کلاس های آموزش قرآن، آشپزخانه و خبازخانه و بند عموم بازدید نموده و هدف از آن را نظارت بر عملکرد تمامی واحدهای زندان به منظور حصول اطمینان از حسن جریان امور دانست.

رئیس اداره بازرسی اداره کل زندان های استان گفت: نتیجه تعامل و هماهنگی مدیر مجموعه با واحدهای حفاظت اطلاعات، بازرسی و یگان حفاظت، افزایش موفقیت در انجام مأموریت ها و کاهش آسیب های درون زندان است.

سعیدی اظهار داشت: سرکشی و بازدیدهاي دوره اي، باعث اصلاح امور و ارتقای کیفی فعالیتها و استقرار نظم در محیط زندان می شود.

در این بازدید، سید رضا موسوی به بیان عملکرد زندان پرداخته و فعالیت بخش های فرهنگی، مددکاری، بهداشت و درمان و انتظامی را تشریح کرد.

گفتنی است در پایان سعیدی رئیس اداره بازرسی، موسوی رئیس زندان به منظور برگزاری فینال رقابت های ورزشی پرسنل وظیفه در جمع آنان حاضر شده و به نفرات برتر این مسابقات هدایایی را اعطا نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*