بازدید رئیس اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات زندانهای استان از اردوگاه کار درمانی و حرفه آموزی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان :  در طی بازدید های دوره ای از زندانهای استان سعیدی رئیس اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات زندانهای استان بازدیدی چند ساعته از مجموعه اردوگاه انجام شد .

سعیدی ابتدا با حضور در قسمت اداری اردوگاه  با کلیه همکاران ستادی در ساختمان اداری دیدارو سپس با شیروانی مدیر اردوگاه  جلسه ای در خصوص مسائل زندان برگزار و به مشکلات رسیدگی نمودند.

در ادامه این دیدارسعیدی و همراهان از بند زندانیان بازدید نموده و در جمع آنان رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها را یکی از دغدغه های اداره کل زندانهای استان دانست و گفت : اداره کل زندانهای استان همواره در تلاش است که محیطی سالم همراه با آرامش و برخوردار از همه امکانات را برای شما فراهم و در سایه این امکانات شما نیز باید همت کرده و با حضور در امورات اصلاحی و فرهنگی خود را اصلاح کرده و زمانی که از زندان آزاد می شوید کاملاً انسانی متحول باشید و هرگز به دنبال جرم و خطاء نروید .

وی محیط بوجود آمده در این مجموعه را حاصل تلاش همه مسئولین واحدها و همکاری خوب مددجویان دانست .

در ادامه شیروانی مدیر رادوگاه نیز با قدردانی از حضور سعیدی رئیس اداره بازرسی در این مجموعه و در جمع مددجویان ابراز امیدواری کرد که با پیگیریهای ایشان مسائل و مشکلات موجود در اردوگاه حل شود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*