بازدید دادستان جدیدعموم وانقلاب مرکز و دادستان های استان ازز ندان مرکزی اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، علی اصفهانی دادستان جدیدعموم و انقلاب مرکز استان، به همراه دادستانهای دادسرای نظام-ویژه روحانیت،روسای دادگاههای بخش و دیگر دادستان های تابعه شهرهای استان اصفهان از مجموعه زندان مرکزی اصفهان بازدید کردند.

در این بازدیدگرجی زاده مدیرکل زندانهای استان به تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته در زندان پرداخت.

وی گفت: درراستای توسعه فرایند اصلاح و تربیت و افزایش آن کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی زیر نظر بنیاد تعاون افزایش و زمینه حضور مددجویان نیز با شدت بیشتری مهیا گردیده است.

گرجی زاده پرداخت های حقوق ماهیانه به مددجویان ر ا موجب کاهش آسیب بین مددجویان و خانواده های آنان دانست و تصریح کرد: تعامل و مشارکت و همکاری مسئولین و برخی از خیرین و مجموعه صنعت می تواند این رونق را افزایش و در نتیجه آرامش و امنیت بیشتری را به جامعه هدیه کند.

مدیرکل زندانهای استان درادامه در بازدید دادستان اصفهان از مجموعه خوابگاهی و فعالیت های فرهنگی و ورزشی واشتغال نیز گفت: امروز مجموعه زندانهای استان با کمترین سرانه اداره می شود و کمک های خیرین در کنار آن و ایثار و از خودگذشتگی کارکنان باعث شده تا با حداقل ترین مشکلات زمینه بازگشت مددجوبه آغوش خانواده بازگردد.

وی حضور قضات محاکم و دادستانها در زندانها را موثر دانست وافزود: درک مشکلات قضایی مددجویان و تلاش برای رفع آن و حتی گفتگو ها و دیدار های قضات و دادستانها با محکومین و متهمین زمینه آرامش روحی و روانی را در مددجو افزایش داده و موجب می گردد بسیاری از معضلات و مشکلات پیش روی آنان کاهش یابد.

گرجی زاده حضور بیش ازر ۲۵۰۰ حافظ قرآن و صدور بیش از ۷ هزارمدرک فنی و حرفه ای را در زندانهای استان از برکات نظام زندانبانی دانست و اظهارامیدواری کرد با افزایش تعامل ومشارکت بیشتر مجموعه قضایی و مسئولین و خیرین- اشتغال صدرصدی مددجویان در استان فراهم گردد.

در ادامه این بازدید نیز جلسه تخصصی دادستانها با دادستان مرکز استان در سالن اجتماعات برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*