بازدید امام جمعه ، دادستان،رئیس دادگستری و قضات شهرستان زرین شهر از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان : در جهت بررسی مسائل و مشکلات حوزه های قضایی شهرستان زرین شهر  مظاهری دادستان ، رضائی رئیس دادگستری و حجت ‌الاسلام و المسلمین باقریان امام جمعه و ارجمندی معاونت قضائی شهرستان زرین شهر و  هیات همراه ضمن بازدید از قسمت های مختلف اردوگاه  به وضعیت قضایی تعداد زیادی از مددجویان این حوزه قضائی رسیدگی کردند .

در این بازدید که هیات قضایی شهرستان لنجان را شیروانی سرپرست اردوگاه و دیگر مسؤلین این مجموعه همراهی می کردند مشکلات قضایی بسیاری از مددجویان از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید شیروانی سرپرست اردوگاه ، ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه و هیات قضائی همراه  ، بواسطه حضور در این مجموعه  آماری از زندانیان موجود در اردوگاه ارائه و اظهار داشت: حضور مسئولین قضایی در اردوگاه علاوه برکاهش جمعیت کیفری ، نقش بسزایی نیز در آرامش روحی زندانیان دارد پیگیری در اطاله دادرسی پرونده مددجویان نقش اساسی در کاهش آسیبهای زندان و همچنین کاهش آسیبهای خانوادگی مددجویان دارد.

شیروانی همچنین افزود: خوشبختانه طی ماهای اخیر شاهد بازدید های موثر قضات از مجموعه اردوگاه بوده ایم که این مهم توانسته کمک شایانی را در جهت رفع مشکلات مددجویان داشته باشد.

در ادامه رضائی رئیس دادگستری شهرستان لنجان با اشاره به نقش زندان در پیشگیری از وقوع مجدد جرم ، بیان داشت : قطعاً هر چه میزان هماهنگی و همکاری زندان و قضات افزون تر باشد روند اجرای مجازات حبس، اعطای تسهیلات و در نهایت اعمال اصلاح وتربیت با سهولت بیشتری دنبال می شود.

در ادامه مظاهری دادستان نیز ابراز امیدواری کرد: با اثرپذیری برنامه های اصلاح ، تربیتی و فرهنگی ، تربیتی و فراگیری مهارتهای مختلف در زندان ، شاهد کاهش  مجدد زندانیان به زندانها باشیم.

در ادامه هیئت بازدید کننده با حضور در سالن ملاقات اردوگاه  ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان و با استماع مشکلات  آنان دستورات قضایی مقتضی را صادر کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*