بازدیدمعاون هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از پروژه های عمرانی زندان های اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،همایون ناطقی معاون هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان از پروژه های عمرانی زندان های استان بازدید و با مدیرکل زندان های استان دیدارو گفتگو کرد.

در این دیدارکه گرجی زاده مدیرکل،امینی معاون اداری مالی،بیژنی مدیرزندان مرکزی و جمعی از روسای ستادی استان حضور داشتند از سه پروژه در دست تکمیل و احداث قرنطینه و پذیرش زندان مرکزی-سالن ملاقات ومجموعه انبارو آشپزخانه زندان بازدیدوپیرامون روند فعالیت های انجام شده بررسی و اظهار نظر قرار گرفت.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در طی سخنانی گفت:با هدف کاهش تراکم در خوابگاهها و سلامت افراد واحد پذیرش و طبقه بندی زندانیان در محیطی مجزا پایه ریزی و با استفاده از منابع موجود و برخی کمک های خیرین احداث که پس از تجهیر وتکمیل آماده بهره برداری خواهد شد.

وی درادامه گفت: بدلیل ضرورت و رفع دغدغه مسئولین و مدیران و همچنین نیاز ضروری خانواده ها به مکانی سرپوشیده ومناسب جهت انجام ملاقات ، فضای موجود بهسازی که رضایت خانواده ها را به همراه داشته است.

مدیرکل زندان های استان توسعه فضاهای نگه داری اقلام و همچنین جداسازی مکانهای طبخ و توزیع غذا را از دیگر مواد مورد نیاز و ضروری برای زندان های استان برشمرد و تصریح کرد: فضایی به مساحت ۲۶۰۰ متر مربع از فضاهای بلااستفاده موجود در جنب زندان جهت ساخت آشپرخانه-نانوایی-انبارها و… در نظر که بدلیل کمبود اعتبارات با مشکل مواجه شده است.

وی درادامه همچنین به مشکلات اعتباری در زمینه های جاری و تعمیر و تجهیز و عدم پرداخت های مناسب به کارکنان اشاره کرد و خواستار افزایش و تحقق صددرصدی  اعتبارات سال ۹۷ گردید.

در این دیدار ناطقی معاون هماهنگی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان از تلاش ها و اقدامات انجام گرفته قدردانی کرد و اظهاراداشت: انصافا فعالیت های انجام شده و یا دردست اقدام بسیار خوب و با صرفه جویی هزینه انجام گردیده است.

وی دررابطه با اعتبارات و بودجه نیز در زمینه تخصیص ۱۰۰ درصدی قول مساعدت و همکاری داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*