بازدیدمعاون مدیر کل زندانهای استان اصفهان از زندان کاشان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛ سیروس امینی معاون مدیر کل زندانهای استان، سعیدی رئیس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد همراه با کارشناسان امور مالی اداره کل زندانهای اصفهان از زندان کاشان بازدید کردند.

معاون اداری مالی اداره کل زندان های استان، هدف از این بازدید را نظارت بر عملکرد تمامی واحدهای زندانهای تابعه به منظور حصول اطمینان از حسن جریان امور دانسته و افزود:نظارت بر حسن اجرای قانون، ایجاد هماهنگی بین زندانهای استان، آسیب شناسی نقاط ضعف، ارتقای سطح کیفی و کمی کارکنان، شناسایی نیروهای توانمند و مجرب و اقدام برای ارتقای جایگاه آنها از دیگر اهداف بازدید از زندانها برشمرد.

امینی اظهار داشت: از آنجا که هدف، اصلاح امور و ارتقای کیفی فعالیتها در سطح زندان است، سرکشی و نظارت هاي دوره اي از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

معاون مدیر کل زندان های استان طي بازدید از کلیه بخشهای زندان، کارگاه های اشتغال، فروشگاه و بند عموم، با کلیه زندانیان شاغل در کارگاه ها و بخش های مختلف زندان دیدار کرده و به بررسی و حل مسائل و مشکلات آنها در حوزه های مختلف پرداخت.

در ادامه این بازدید سید رضا موسوی رئیس زندان کاشان به ارائه گزارشی از عملکرد واحدهای زندان، اقدامات انجام شده و مسائل مختلف پرداخت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*