بازدیدمعاون اداری، مالی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، ولی زاده معاون اداری، مالی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با حضور در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان از خوابگاهها و مراکز اشتغال و حرفه آموزی بازدید کرد.

وی دراین بازدیدکه هادیزاده از ستاد مبارزه با مواد مخدر و گرجی زاده مدیرکل زندان های استان،امینی معاون اداری مالی نیز حضور داشتند از فرایند اصلاح و تربیت مددجویان در قسمت های مختلف و چگونگی فرایند بازاجتماعی شدن مددجویان در اردوگاه آگاه شد.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در این بازدیدبا اشاره به نوع نگهداری مددجویان گفت:این اردوگاه در دهه ۷۰ با هدف نگهداری و کمک به بازگشت مددجویان دارای اعتیاد و محکوم مواد مخدر احداث شده است.

وی گفت: در حال حاضر با انجام پروژهای مختلف و ایجاد خوابگاه هایی زمینه نگهداری مددجویان استان مهیاوبا برنامه های فرهنگی ورزشی و مخصوصا اشتغال و حرفه آموزی زمینه بازگشت آنان به آغوش جامعه و خانواده مهیا شده است.

مدیرکل زندان های استان در ادامه تصریح کرد: بدلیل افزایش جمعیت کیفری این قشر از مددجویان زمینه احداث خوابگاههای دیگر در دستور کار قرار گرفته و نیاز است تا با کمک اعتبارات ملی و استانی ستاد مبارزه با مواد مخدر و غیره اتمام و مجموعه های اشتغال و حرفه آموزی نیز در کنار آن توسعه یابند.

وی در پایان با قدردانی از تعامل و مشارکت و همراهی دستگاهها و مخصوصا ستاد مبارزه با مواد مخدر خواستار توجه بیشتر به این اردوگاه در جهت تکمیل پروژه های خوابگاهی اشتغال و تجهیزات فرهنگی و ورزشی گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*