بازدیدسرزده مدیرکل زندان های استان از اردوگاه حرفه آموزی وکاردرمانی استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده مدیرکل با سفر به شهرستان مبارکه بصورت غیرمترقبه و سرزده از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان بازدید کرد.

وی در این بازدید که شیروانی مدیر و معاونین اردوگاه نیز حضور داشتند از خوابگاهها،کارگاه اشتغال و حرفه آموزی وقسمت های مختلف بازدید وبا برخی  مددجویان بصورت گروهی و فردی دیدار وگفتگو کرد.

وی در جمع مددجویان استفاده بهینه از ظرفیت های موجود را گامی برای بازگشت به جمع خانواده و جامعه بیان کردو اظهارامیدواری کرد با توسعه برنامه های فرهنگی و تربیتی بازگشت مددجویان بیشتر از قبل فراهم گردد.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه بازدید-با قضات شعبات  دادگاه انقلاب اصفهان نیز که با هدف بررسی مشکلات قضایی مددجویان انجام شده بود دیدار وحضور قضات را موجب کاهش جمعیت کیفری ورفع مشکلات قضایی آنان نام برد.

گرجی زاده سپس از پروژه بزرگ خوابگاهی در دست تکمیل نیز بازدید ودستورات لازم در جهت افزایش سرعت و استفاده بهینه از امکانات جهت تکمیل این پروژه را خواستار شد.

در این بازدید همچنین شیروانی مدیراردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی نیز به تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته در اردوگاه پرداخت و طرح های پیشنهادی در جهت توسعه فعالیت های عمرانی را بیان کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*