باحضورخیرین اصفهانی زمینه آزادی ۴۵ زندانی با ۵۳۶ میلیون تومان کلید خورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،همزمان با فرارسیدن ماه رجب المرجب و ماه مهربانی با حضور خیرینی ازخیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) زمینه آزادی ۴۵ زندانی از زندان مرکزی اصفهان کلید خورد.

در این مراسم که با هدف گزارش و جمع بندی عملکرد یکساله و سالیانه این خیریه برگزار شد،خیرین اصفهانی با بررسی شرایط برخی مددجویان جرایم مختلف در زندان با کمک ۵۳۶ میلیون تومان زمینه آزادی ۴۵ زندانی را مهیا کردند.

در این مراسم ابتدا گرجی زاده مدیر کل زندان های استان از خیرین به عنوان پشتوانه ای محکم و استوار در مجموعه زندانبانی یاد کرد و از حضورو تلاش و تعامل خیرین در زمینه های مختلف قدردانی کرد.

وی درادامه گفت: رأفت اسلامی در نظام مقدس جمهموری اسلامی در مجموعه زندانبانی اجرا و مورد حمایت است،که عفو بزرگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در ماه گذشته این مسئله را ثابت کرد.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه بااشاره به نوع خدمات زندانبانی گفت: امروز تمام سعی و تلاش پرسنل زندانهای استان بر اصلاح و تربیت و بازگشت صحیح مددجویان به آغوش جامعه و خانواده است و تمامی برنامه هایی که بصورت شبانه روزی در زندانها اجرا می شودپیشگیری از آسیب را به همراه داشته است.

گرجی زاده در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: امروز بزرگترین مشکل مددجویان ،وضعیت معیشت خانواده های آنان است که می طلبد با کمک ومشارکت مردم و شما خیرین در ایام پایانی سال و شروع سال جدید خبرهای خوشی را به خانواده های آنان هدیه نماید.

وی درادامه افزود: برخی زندانیانی که مشمول عفو های مختلف نشده اند گاها دارای بدهی و دیون شده اند که بدلیل نوع جرائم آنان مشمول ستاددیه نشده و نیازمند کمک های مردمی هستند.

در ادامه این مراسم نیز پس از گزارش سالیانه عملکرد و فعالیت های این خیریه توسط بازرس ،بیژنی مدیر زندان مرکزی اصفهان نیز در طی سخنانی نقش خیرین را در تمامی مجموعه ها مهم برشمرد و از تلاش و فعالیت های آنان قدردانی کرد.

وی گفت: در سال های اخیر و مخصوصا در سال جاری خیرین علاوه بر حضور در آزادی زندانیان در بازسازی خوابگاهها –بهداشت و درمان و معیشت خانواده مددجویان نیز ایفای نقش نموده اند.

مدیر زندان مرکزی اصفهان در پایان با اشاره به وجود برخی مشکلات مددجویان که تنها به دلیل پرداخت بدهی در حق شاکی در زندان در حال تحمل حبس بودند پرداخت.

در پایان با مواجهه حضوری مددجویان نیازمند جهت آزادی با حضورخیرین  و کمک های نقدی و بصورت چک مبلغ ۵۳۶ میلیون تومان جمع آوری و زمینه آزادی ۴۵ زندانی مهیا شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*