اصفهان آزادی هشت هزار زندانی جرایم غیر عمد در کشور

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در اصفهان:با کمک ۱۵ هزار میلیارد ریالی خیران کشور، امسال هشت هزار زندانی جرائم غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در آیین افتتاح ساختمان جدید ستاد دیه اصفهان  گفت: در  ۳۰ سال فعالیت ستاد دیه ، ۱۳۰ هزار زندانی غیرعمد از بند رهایی یافته اند و برنامه‌ریزی‌هایی هم در حال تدوین است تا زمینه آزادی دیگر زندانیان غیرعمد فراهم شود.

علی‌اصغر جهانگیر افزود:  باحمایت مالی خیران نوعدوست آمار آزادی زندانیان در بند ۱۰ درصد بیشتر از پارسال شده است.

Replay

رییس سازمان زندان ها واقدامات تامینی وتربیتی کشور بر ضرورت توجه بیشتر به اصلاح و تربیت زندانیان به عنوان یکی از وظایف اصلی سازمان زندان‌ها تاکید کرد و گفت: برنامه‌های فرهنگی متعددی در زندان‌ها در دستور کار است و کلاس‌های متنوعی هم در همین زمینه  برگزار می‌شود.

وی  در زمینه اشتغال زندانیان و حمایت از خانواده‌های آنان هم افزود: یکی از وظایف سازمان زندان‌ها حمایت از خانواده زندانی و فرد زندانی پس از خروج از بند است تا با ایجاد اشتغال از  بازگشت مددجو به زندان جلوگیری  شود و زندگی سالم را در پیش بگیرد.

مدیر کل زندان های استان اصفهان هم در این آیین، ستاد دیه استان اصفهان را دارای رتبه نخست در کشور معرفی کرد و گفت: امروز زمینه آزادی ۶۰ زندانی جرائم غیرعمد استان با حمایت  خیران فراهم شد.

اسدالله گرجی زاده افزود: پارسال هزارو ۲۵۰ زندانی جرائم غیرعمد و از ابتدای امسال تاکنون هم ۵۱۰ زندانی جرائم غیرعمد با کمک خیر نیکوکاران به آغوش خانواده بازگشتند.

ساختمان جدید سه طبقه ستاددیه اصفهان با کمک مالی ۱۶ میلیارد ریالی خیران نیکوکار  با زیربنای ۷۸۰ مترمربع در سه طبقه به بهره برداری رسید.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*