آئین تجلیل از نیروهای ناجا وفرماندهان یگان حفاظت زندان های استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،همزمان با هفته نیروی انتظامی از تلاش ها و خدمات نیروهای ناجا مستقر در زندان های استان و فرماندهان یگان حفاظت تجلیل شد.

گرجی زاده مدیرکل زندانهای استان در این آئین با گرامی داشت یادوخاطره شهدای ناجا ومدافع امنیت از تلاش و خدمات شبانه روزی نیروهای یگان حفاظت قدردانی کرد.

وی گفت: رشادت و دلیرمردی –ایثار وشجاعت و از خود گذشتگی نیروهای انتظامی وخدمات آنان برکسی پوشیده نیست و ما به سهم خود ازنیروی اننظامی تشکر واز فداکاری وخدمات ارزنده همکاران ناجا مستقر درزندان های استان قدردانی می کنیم.

گرجی زاده امنیت را نیازمند ایثار وازجان گذشتن نام بردوتصریح کرد: برای استقرار امنیت درجامعه باید افرادی باشند که از جان ومال و ناموس خود جدا شده و برای دیگر هموطنانش و ایجاد و استقرار امنیت با تمام توان در صحنه حاضر شوندوامروز در کشور مانیروهای مسلح و نیروی انتظامی با تمام توان ایستاده اند.

مدیرکل زندان های استان اصفهان در ادامه سخنانش به نوع خدمات و وظایف نیروهای یگان حفاظت در زندان ها هم اشاره ای کرد و گفت:امروز در زندان های استان هیچ گونه فعالیت و خدماتی بدون حضور و تلاش و ایثارگری نیروهای یگان حفاظت تحقق پیدا نخواهد کردو بر این باوریم که امنیتی که نیروهای ناجا و یگان حفاظت در زندان ها ایجاد کرده اند موجب رشد و توسعه فعالیت های اصلاحی و تربیتی گردیده است.

وی اظهارکرد:امنیت پایدار در زندان ها موجب اقتدار خواهد بود واقتدار بوجود آمده باعث می شود تا مجموعه زندانها از مددجو تا پرسنل همگی با رعایت نظم و انضباط در راستای وظایف و آنچه باید انجام دهند،براساس ضوابط عمل خواهند کرد.

وی در پایان سخنانش به برخی سوالات و مشکلات نیز پاسخ گفت و با اهداء لوح تقدیر از تلاش شبانه روزی آنان قدردانی کرد.

در این آئین نیز سرهنگ شیخی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان به تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته پرداخت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*