معاون مدیرکل زندانهای استان اصفهان: نیروی انسانی متخصص و متعهد،سرمایه های اصلی مجموعه زندانبانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان : امینی معاون مدیرکل زندانهای استان درآئین تودیع و معارفه معاون جدید اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اصفهان گفت: نیروی انسانی متخصص و متعهد،سرمایه های اصلی مجموعه زندانبانی هستند.

در ابتدای این مراسم امینی معاون اداری مالی مدیرکل زندانهای استان  ضمن  تشکر از زحمات مدیر و کلیه همکاران مجموعه اردوگاه ، تغییر در جایگاه های سازمانی را یکی از ابزارهای مدیریتی دانست و بیان داشت استقرار مدیران در سمتهای تعریف شده ، بیانگر اعمال تجارب و دیدگاههای جدید در ساختار مدیریتی محسوب می شود.

معاون اداری ومالی زندانهای استان اصفهان کاهش جمعیت کیفری زندانها را یکی از مهمترین شاخص های نظام زندانبانی اسلامی  برشمرد و تصریح کرد: در راستای کاهش جمعیت کیفری در مجموعه زندانهای استان اقدامات شایان توجهی صورت گرفته و امید است با ادامه این روند شاهد نتایج مثبتی در زمینه باشیم.

امینی در ادامه سخنان خود گفت: اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی با رویکردی هدفمند و تاباروری  و جلوگیری از انحراف مددجویان در بازگشت  با فعالیتهای  مذهبی و اسلامی ، بازسازی شخصیت زندانیان و بازگشت سالم آنها به جامعه را درپی داشته و در این میان همت مسئولین وهمه کارکنان زندانها را بیش از پیش می طلبد.

وی بااشاره به تجارب علمی وعملی ( پویا منش) معاون جدید  ابراز امیدواری کرد:با همدلی و همکاری کلیه کارکنان  مجموعه اردوگاه در مسیر اعتلای اهداف سازمانی گامی رو به رشد برداشته شود.

در ادامه این مراسم سعیدی مدیر اردوگاه رمز پیشرفت در امر زندانبانی را حرکت مطلق بر مدار قانون و برنامه های سازمانی دانست و تاکید بر مدیریت صحیح منابع انسانی را مهم دانست و افزود سرمایه های اصلی مجموعه زندانبانی، نیروی انسانی متخصص و متعهد است که بهره گیری حداکثری از این توان و ظرفیت ها خود هنر بزرگ مدیریت را می طلبد.

وی همچنین همکاری و همدلی تمامی نیروهای یک مجموعه را عامل پیشرفت و موفقیت آن مجموعه دانست و تاکید کرد ، ما در مجموعه اردوگاه همچون یک سیستم به هم پیوسته عمل می کنیم و با اتحاد و یکدلی می توانیم در رسالت امنیتی و اصلاحی و تربیتی خود موفق باشیم.

درادامه این جلسه پویا منش معاونت جدیداردوگاه بیان داشت  امید است با همکاری کلیه همکاران عزیز مجموعه بزرگ اردوگاه بتوانیم درسنگر اصلاح وتربیت موفق باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*