معاون مدیرکل زندانهای استان اصفهان :جشن های گلریزان سنت حسنه و برای باقیات الصاحات است/کمک ۴۰۰ میلیون ریالی مردم دهاقان به زندانیان جرام غیر عمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،در روزهای پایانی ماه مباک رمضان جشن گلریزان زندانیان جرائم عمد نیاز مند در شهرستان دهاقان برگزار شد.

دراین مراسم که مسئولین شهر،خیرین و مردم نوع دوست شهرستان حضور داشتند با کمک های نقدی و تعهدی مبلغ ۴۰ میلیون تومان به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک و اهداء شد.

امینی معاون مدیرکل زندانهای استان دراین مراسم با قدردانی از حضور مردم و مسئولین گفت: جشن های گلریزان یک سنت حسنه است که دارای باقیات الصالحات بوده و امروز در جای جای کشور عزیزمان این سنت در حال برگزاری است.

وی گفت: از مجموعه بیش از ۴۰۰ جشن گلریزان در کشور بیش از ۵۰ جشن گلریزان مربوط به استان اصفهان است که تا کنون مبالغ خوبی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری وزمینه بازگشت آنان به آغوش خانواده و جامعه مهیا شده است.

معاون مدیرکل زندانهای استان درادامه افزود: امروز مردم به عنوان عناصر اصلی جامعه نقش موثری در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارندو دستگیری از نیازمندان و زندانیان و خانواده های آنان گام بلندی است که نیازمنداین مشارکت و همراهی است.

سجادی رئیس زندان شهرستان شهرضا نیز در این مراسم گفت: زندان شهرستان شهرضا بدلیل نگهداری زندانیان سه حوزه قضایی شهرضا-سیمرم و دهاقان حضور مشارکت مردم هر سه شهرستان در این حرکت خیرخواهانه را ضروری برشمرد و خواستار تعامل و مشارکت بیشتر مردم این شهر شد.

وی در پایان اظهارامیدواری کرد: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد این شهر توسط خود خیرین آنها رقم زده شود و مردم و مسئولین هر شهر در خصوص حمایت های همه جانبه از زندانیان و خانواده های آنان حضور و تعامل بیشتری صورت پذیرد.

درادامه این مراسم نیز پس از سخنان قاسمی فرماندار ورئوفیان رئیس دادگستری در زمنیه اقدامات صورت گرفته درر استای پیشگیری از آسیب های اجتماعی،کمک به ازادی زندانیان و خدمات قضایی و اجرایی شهرستان سخنانی بیان کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*