معاون مدیرکل زندانهای استان اصفهان:انسجام و همدلی زمینه استحکام خانواده ورشدوبالندگی در امورشغلی خواهدشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،مراسم جشن تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان زندان شهرستان شهرضا برگزار شد.

در این مراسم که  امینی معاون مدیر کل ،نیکنام رئیس اداره فرهنگی تربیتی  وکاظمزاد مسئول روابط عمومی اداره کل و کارکنان زندان شهرستان به همراه خانواده  حضور داشتند از فرزندان ممتاز کارکنان شاغل در زندان شهرستان تجلیل شد.

امینی معاون مدیرکل زندانهای استان دراین مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه حضور گرم خانواده های کارکنان را به فال نیک گرفت و گفت: انجسام و همدلی دربین خانواده ها موجب استحکام خانواده ورشدوبالندگی و موفقیت در امور شغلی خواهد شد.

وی گفت: اعضا خانواده ها بهترین واثرگذارترین فرد در موفقیت و پیشرفت در تمامی زمینه هامحسوب می شوند .

معاون اداری مالی زندانهای استان با قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز را ایجاد هویت بخشی به کارکنان نام بردواظهارامیدواری کرد در آینده نیز کارکنان و خانواده های آنان مورد تجلیل و تشویق قرار گیرند.

سید حسین سجادی  رئیس زندان شهرضا نیز در این مراسم  هدف از برگزاری چنین جشنهائی را افزایش شور ونشاط  اجتماعی ومعنوی در بین خانواده ها عنوان نمود.

رئیس زندان شهرستان شهرضا ضمن تقدیرازهنرمندان شرکت کننده در این جشن، بیان داشت ، با تعامل خوب  اداره زندان با ادارات فرهنگی و هنرمندان شهرستان شهرضا توانستیم برای اولین بار این جشن بزرگ را باحضور خانواده های پرسنل اداره زندان در شهرستان شهرضا رقم بزنیم ، و امیدواریم بتوانیم طی سالهای آتی شاهد برگزاری چنین جشنهائی بصورت مستمر باشیم.

دراین مراسم پس از اجرای برنامه های  گروههای فرهنگی و موسیقی شهرستان از فرزندان  ممتاز پرسنل زندان شهرضا با ا هداء کارت هدیه ولوح تقدیر تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*