معاون اداری مالی زندان های استان اصفهان در جمع عاملین ذیحساب:استفاده بهینه از بودجه و کاهش در هزینه ها اولویت اصلی قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان  های استان اصفهان، دومین گردهمایی عاملن ذیحساب در سال جاری با حضور امینی معاون اداری مالی و جمعی از عاملین ذیحساب برگزار شد.

امینی معاون مدیرکل زندان های استان در این نشست با تبریک فرارسیدن عید غدیر خم از تلاش ها و فعالیت های انجام گرفته در راستای امورمالی و ذیحسابی قدردانی کرد.

وی درادامه سخنانش با تشریح وظایف کارکنان بخش مالی و حسابداری گفت: یکی از محورهای عملیاتی نمودن شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل،  افزایش بهره وری و ارزش افزوده در محیط اداری است که باید با استفاده درست از امکانات و سرمایه های انسانی به منصه ظهوررسیده و نتایج آن مشهود باشد..

وی درادامه در بیان شعار سال تصریح کرد:در سال اقتصاد مقاومتی همه موظف به داشتن برنامه اقتصاد مقاومتی در حوزه کار اداری و شخصی می باشندو اگر آنچه که مقام معظم رهبری در سال جدید بیان نمودند مورد توجه و اجرایی قرار گیرد بسیاری از مشکلات فرا رو کاسته خواهد شد..

امینی با تاکید بر کاهش هزینه ها از طریق صرفه جویی و رعایت حقوق بیت المال برای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی در استان تصریح کرد: با عنایت به تاثیر نظرات کارشناسی پرسنل  در زمینه سازی برای اتخاذ تصمیمات مدیران در سطح استان، ضرورت ایجاب می کند تمامی کارکنان با دقت و ظرافت به تمامی لوایح و قوانین جاری و مصوب کشور اشرافیت داشته و با آگاهی، نسبت به تحقق برنامه های چشم انداز گام موثر بردارند.

معاون اداری و مالی زندان های استان با اشاره بر اهمیت ایجاد فضای همراه با آرامش در محیط اداری  و تقویت روحیه و محرک های انگیزشی مناسب خاطرنشان ساخت: همدلی و وحدت میان کلیه کارکنان اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی می تواند زمینه ساز تثبیت زیرساخت های بنیادین در مسیر دستیابی به توسعه پایدار در استان باشد که برای دستیابی به آن باید از تمامی ظرفیت های معنوی و مادی در اختیار به نحو احسن استفاده کرد.

وی درپایان به نوع وموضوع قرار دادهای جدید منعقده در راستیا طبخ و تویع غذا اشاره کرد و پیرامون چگونگی اجرای دقیق و منظم آن تذکرات لازم را ارائه کرد.

.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*