مدیر کل زندان های استان اصفهان در جلسه شورای اداری: در خدمت به خلق و حتی زندانیان باید فرصت ها را غنیمت شمرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان: جلسه شورای اداری مدیران و مسئولین زندان های  استان برگزار شد.

در این جلسه اسدا… گرجی زاده مدیرکل طی سخنانی با تبریک فرا رسیدن حلول ماه مبارک رمضان از تلاش ها و خدمات انجام گرفته در زندانهای استان در سال ۹۶ قدردانی کرد.

گرجی زاده رسیدگی به مشکلات زندانیان را از اولویت های مهم برشمرد و گرفت: برای رفع مشکلات قضایی زندانیان ،تعامل و مشارکت با حوزه قضایی با هر  شهرستان می تواند کمک موثری  باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: پیگیری پرونده های قضایی ، صلح و سازش بین زندانیان و شکات از دیگر روشهای مؤثر در این زمینه است.

مدیر کل زندان  های استان در ادامه در زمینه مسئولیت پذیری گفت: پست ها و مقام ها هیچ گاه ماندنی نبوده و نخواهد بود پس باید همه از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را نموده و با اخلاق و رفتار خوب برای دستیابی به اهداف سازمانی حرکت نمایند.

وی در ادامه سخنانش به وجود  روحیه، نشاط و شادابی در زندانها هم اشاره کرد و اظهار داشت: باید نشاط و شادابی در زندانها در بین مددجویان، کارکنان و حتی نیروهای وظیفه پیگیری و به مرحله اجرا گذاشته شود.

گرجی زاده نظم و انضباط و دقت و هوشیاری را دو عامل موفقیت در بخش های مختلف زندانبانی بیان کرد و گفت: با تدابیرمدیریتی  و تدوین برنامه هاو برنامه ریزی بهتر و بیشتر ، تقسیم کار و مسئولیت بین کارکنان تا رسیدن حصول نتیجه پیگیری و نظارت شود.

مدیرکل زندانهای استان در بخش دیگری از سخنانش آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را از وظایف مهم برشمرد و گفت:رؤسای زندانها به عنوان نماینده مدیر نمایندگی ستاد دیه باید با دعوت از خیرین و برگزاری جشن های گلریزان زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را مهیا و برای بازگشت آنها به آغوش خانواده تلاش کنند.

در ادامه این جلسه نیز امینی معاون اداری و مالی و دبیر جلسه شورای اداری در طی سخنانی به تشریح اقدامات و فعالیت های انجام گرفته در سال ۹۶ پرداخت.

وی در ادامه گفت: در سال جاری بارعایت صرفه جویی در هزینه ها و مخصوصاً مصرف انرژی در زندانها را گوشزد و خواستار توجه جدی زندان و کارکنان در این خصوص گردید.

امینی رسیدن به نتایج خوب در امر زندانبانی رادقت و پیگیری بخشنامه های سازمانی و اداری    و آیین نامه ها دانست و خواستار توجه به رفع مشکلات زندانیان، کارکنان و پرسنل وظیفه گردید.

وی در پایان با اشاره به مصوبات جلسه قبل شورای اداری استان پیرامون وضعیت اعتبارات مالی و اداری، نوع پرداختی ها به کارکنان در سال گذشته و سال جاری سخنانی بیان کرد.

در ادامه این جلسه نیز همچنین دبیر ستاد کاهش آسیب، مسئول اشتغال و حرفه آموزی اداره کل، معاونت سلامت، اصلاح و تربیت، فرمانده یگان حفاظت، رییس اداره حفاظت اطلاعات ،مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان ، مدیرنمایندگی بنیادتعاون، رییس بهداشت و درمان، مدیر زندان مرکزی، رییس اداره فرهنگی و تربیتی، رییس اداره قضایی و امور بازداشتگاه ها، و دیگر رؤسا زندانهای تابعه و ستادی استان به ارائه عملکرد و گزارش انجام شده پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*