مدیر کل زندانهای استان اصفهان در آئین رونمایی از کتب اهدایی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری :وجود بیش از ۹۸ هزار کتاب در ۱۵ کتابخانه مرکزی زندانهای استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،آئین رونمایی از۲هزار جلد کتب اهدایی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان در سالن اجتماعات اداره کل زندان های استان برگزار شد.

در این آئین گرجی زاده مدیرکل زندان های استان در طی سخنانی با قدردانی از تعامل و مشارکت مدیریت این سازمان در توسعه فعالیت های فرهنگی ورزشی گفت: امروز بهترین حرکت برای پیشگیری از ورود افراد به زندان ها توسعه فعالیت های فرهنگی ورزشی و اجتماعی در سطح شهر و جامعه است.

وی گفت: اگر در سطح جامعه میزان فعالیت ها رشد و مردم به سمت و سوی مطالعه و آموزش راهنمایی شوند بسیاری از آسیب ها کاهش و در نتیجه ورود افراد به زندان ها کاهش می یابد.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه به فعالیت های فرهنگی در زندانها اشاره کرد و افزود: امروز در تمامی زندانهای استان کتابخانه ها مجهز به سیستم ورود و خروج بوده و مددجویان از طرح مطالعه و و دریافت کتاب درتمامی اوقات استقبال می کنند.

وی همچنین افزود:تنوع و وجود انواع کتب در زمینه های مختلف موجب گردیده تا مددجویان با نگاهی بیشترو ذوق و اشتیاق بهتری به سمت مطالعه بروند.

گرجی زاده در پایان اظهارامیدواری کرد با انعقاد تفاهم نامه زمینه فعالیت های بیشتر ایجاد و خدمات بیشتری به زندانیان و زندانها ارائه گردد.

در این آئین که مدیرو معاونین و کارشناسان سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری اصفهان نیز حضور داشتند دکتر رشیدی رئیس این سازمان پیرامون توسعه فعالیت های محله محوری و پایگاههای فرهنگی سخنانی بیان کرد.

وی گفت: زندان ها به عنوان محلی از محله های شهر تعریف و در طول سال از خدمات و برنامه ها و فعالیت های فرهنگی ورزشی و اجتماعی بهره مند خواهند شد.

خاطر نشان می سازد با پیگیری و تلاش های اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زمینه ایجاد تفاهم نامه با سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ایجاد و در اولین مرحله نیز بیش از ۲هزار جلد کتاب به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال به زندانهای استان اهداء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*