مدیر کل زندانهای استان اصفهان : ارتقا و توسعه امنیت در زندانها مرهون خدمات نیروهای یگان حفاظت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،گرجی زاده مدیر کل در جمع فرماندهان واحد های یگان حفاظت زندان ها از تلاش ها و زحمات پرسنل این یگان قدردانی کرد.

وی گفت: تلاش ها و زحمات انجام گرفته در زندانها در زمینه های مختلف مرهون مرهون زحمات و ایجاد نظم و امنیتی است که نیروهای یگان حفاظت ایجاد و پیگیری کرده اند.مدیر کل زندانهای استان در ادامه بر تقویت و توسعه امنیت در زندانها تاکید کرد و گفت: افزایش امنیت نیازمند هوشیاری و هوشمندی تمامی پرسنل مخصوصا نیروهای یگان بوده که تلاش شبانه روزی رامی طلبد.

گرجی زاده امنیت و سلامت را دومقوله مهم در جوامع و‌مخصوصا زندانها برشمرد و اظهار امیدواری کرد،با برنامه ریزی و تدوین برنامه های مختلف در زمینه های فرهنگی نظامی و….فرماندهان خوبی در عرصه تامین امنیت باشیم.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه سخنانش به نقشه های شوم دشمنان در تمامی عرصه ها اشاره کرد و گفت:به لطف خداوند امروز کشور ما از امن ترین و باثبات ترین کشوری است که می‌تواند در منطقه و خاورمیانه حرف اول را بزند و این حاصل تلاش های نیروهای مسلح است.

وی در قسمت دیگری از سخنانش بر پیگیری مسائل و مشکلات نیروهای زیر مجموعه و‌مخصوصا نیروی وظیفه تاکید کرد و خواستار توجه جدی به امورات آنان شد.

در این همایش یک روزه که با هدف ارتقا آموزش و آگاهی فرماندهان واحد‌های حفاظت برگزار شده بود،سرهنگ شیخی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان،امینی معاون اداری مالی ومهتری معاونت سلامت و اصلاح و تربیت پیرامون هوشیاری ،رعایت نظم و انضباط ،صرفه جویی در هزینه ها،توجه به رفاه و برنامه های فرهنگی آنان وموضوعات مهم دیگری در خصوص ارتقا امنیت بیان کردند.

دراین همایش همچنین به فرماندهان واحد های حفاظت زندانهای استان از سوی مدیر کل و معاونین لوح تقدیر و کارت هدیه نقدی اهداشد.


 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*