مدیر زندان مرکزی اصفهان در جمع شورای اداری زندان: لزوم توجه به تعهد ومسئولیت پذیری در اقبال امور اصلاحی وتربیتی مددجویان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان : بیژنی مدیرزندان مرکزی طی جلسه ای در جمع معاونین و مسئولین اداری وستادی در راستای متحول نمودن اقدامات اصلاحی وتربیتی خواستار توجه به تعهد و مسئولیت پذیری کارکنان در امور محوله شد .

در این جلسه بیژنی با ارائه نکاتی از حضار در جلسه بعنوان متولیان امر اصلاح وتربیت خواست با تقویت حس مسئولیت پذیری در قبال امور محوله ضمن یادآوری تعهدی که در بد و استخدام پذیرفته با تمام توان از خود شروع نموده ومجموعه زیربط خود را نیز مکلف به تلاش وخدمات دهی بیشتردر جهت پیشبرد اهداف عالیه سازمان نمایند.

مدیر مجموعه زندان مرکزی با اشاره به روشهای زندانبانی و تغییر نگرش مسئولین ومربیان را در رسالت سنگین اصلاح وتربیت امری بدیهی دانست وبر لزوم توجه به تعهد و مسئولیت پذیری در انجام امور محوله تاکید کرد

وی همچنین گفت : ما نباید همواره منتظر بنشینیم تا کسی بیاید اوضاع را بهبود بخشد زیرا همانطور که تجربه نشان داده خواستن توانستن است و با توکل بر خداوند متعال میتوانیم موانع را همچون گذشته از سر راه خود برداریم واگر صد درصد به تحقق اهداف خود نرسیم مطمئنا جای پیشرفت خواهیم داشت . بیژنی در ادامه سخنان خود گفت : بروز بودن فعالیت ها وبهرگیری از روش های نوین نتیجه بخش بوده ومطمئنا اثرات مطلوبی را بر مجموعه خواهد گذاشت .

وی همچنین گفت:هر یک از ما باید خود را در قبال وظایف خود پاسخگو بدانیم زیرا عدم پاسخگویی ناشی از بی تعهد ی است که شان ومنزلت مجموعه را تنزل میدهد وی در خاتمه از زحمات تمامی همکاران که بیشتر از پیش در امور کاهش آسیب ، ساخت وساز ، مددکاری ، قضایی و انتظامی تلاش نموده اند سپاسگزاری کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*