مدیرکل زندان های استان اصفهان در جلسه شورای اشتغال:افزایش رشد ۱۸ درصدی اشتغال در سال جاری نسبت به سال گذشته

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،جلسه شورای اشتغال زندان های استان به ریاست گرجی زاده مدیرکل  برگزار شد.

در این جلسه وی با تسلیت فرارسیدن ایام حزن و اندوه ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)به برگزاری هرچه بهتر مراسمات عزاداری اشاره کرد و گفت: در تمامی بخش ها و مراکز زندانها باید مراسم سوگواری برقرار و افرادی که در کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی زندان نیز حضور دارند در ساعات اولیه نیز در هه اول محرم نیز در این مراسمات حضور داشته باشند.

وی درادامه با اشاره به گزارشی از روند فعالیت های انجام گرفته در بخش اشتغال اظهارداشت:رشد اشتغال در بخش های مختلف زندانهای استان و زیر مجموعه های آن نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته و امیدواریم تا پایان سال جاری نیز این رشد ادامه یابد.

مدیرکل زندان های استان درادامه درتشریح گزارش اشتغال گفت:در حال حاصر بیش از ۷ هزار نفر در بخش های مختلف بصورت مولد، نشسته و خدماتی در زندان های استان مشغول هستند.

گرجی زاده در ادامه تصریح کرد: میزان حقوق پرداختی در بخش های مختلف من جمله کارگاهها ۱۶ درصد و در بخش انجمن حمایت  ۳۶ درصد بوده که بطور میانگین نسبت به سال های گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار گردیده است.

وی درادامه همچنین به عملکرد حوزه حرفه آموزی و آموزش نیز اشاره کرد و اظهارداشت: در شش ماهه اول سال جاری بیش از ۴۳۰۰ نفر در ۱۶۲ دوره مختلف ثبت نام که ۲۹۶۹ نفر در آزمون شرکت کرده و بیش از ۸۹۰ گواهی قبولی صادر گردیده که ۲۵ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

درادامه این جلسه نیز امینی معاون اداری مالی به برنامه های مهم اشتغال اشاره کرد و خواستار ارائه طرح های زوده بازده در زمینه ایجاد و توسعه اشتغال پایدار شد.

وی همچنین پس از تبادل نظر اعضاء درخصوص روند توسعه افزایش اشتغال، چگونگی بکارگیری مددجویان بیشتر،افزایش رشته های شغلی افزایش پرداخت حقوق و دستمزدو مشارکت هر چه بهتر و بیشتر واحدها در زمینه ایجاد نمایشگاه در فواصل زمانی مختلف و مناسبت های ملی و مذهبی سخنانی بیان کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*