مدیرکل زندان های استان اصفهان: تحصیل ۱۵۰۰ زندانی در مدارس زندانهای استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان :همزمان باگرامی داشت  هفته مقام معلم  طی مراسمی از مسئولین، مربیان ومعلمان آموزش وپرورش شاغل در  زندان مرکزی تجلیل شد .

در این مراسم که پناهی معاون پژوهش وبرنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان ،قندهاری مدیر آموزش وپرورش ناحیه ۵ ، کمالی مدیر آموزش وپرورش شهرستان فلاورجان ،بیژنی مدیر زندان مرکزی، نیکنام رئیس اداره فرهنگی تربیتی اداره کل  وجمعی از معلمین ومربیان مامور به امر تدریس مددجویان حضور داشتند گرجی زاده با تبریک ایام شعبانیه هفته مقام معلم را به معلمین تبریک گفت.

گرجی زاده  مدیر کل زندانهای استان دراین مراسم پیرامون مقام ومنزلت معلم و نقش تاثیر گذار آن در اصلاح وتربیت در طی سخنانی به رشد فرایند اصلاح و تربیت در زندانها اشاره کرد و افزود:امروز رشد دانش و ایجادزمینه تحصیلات آموزشی در زندانها می تواند از آسیب های جدی تری پیشگیری نماید.

وی گفت: در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰ مددجوی بازمانده از تحصیل که در زندانها تحمل کیفر می نمایند در مدارس توسط معلمین دلسوز به تحصیل مشغول شده اند.

گرجی زاده در ادامه آموزش و ادامه تحصیل برای افراد جامعه را نیز متذکر شد و گفت: اگر به هر دلیل دانش آموزی از مدارس اخراج و یا زمینه تحصیل او فراهم نشود بطور یقین در آینده با آسیب های اجتماعی مواجه شده و به زندانها گرفتار می شوند.

در این مراسم همچنین پس از سخنان پناهی معاون مدیرکل آموزش و پروروش استان ، برنامه های دیگری از جمله  تواشیح واجرای سرود و قرائت قاری نونهال علیرضا چراغی  اجرا ودر خاتمه از مربیان ومعلمین شاغل در مدارس زندانهای استان تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*