مدیر کل زندانهای استان اصفهان:ورزش موجب تقویت جسم و روح است


یه گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان اسدالله گرجی زاده مدیرکل در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان مرد زندانهای استان که به میزبانی اردوگاه حرفه اموزی و کاردرمانی استان برگزار شده بود ورزش را موجب تندرستی و شادابی جسم و روح دانست.

دراین مراسم که سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، ذولفعلی نژاد مدیر کل زندانهای یزد،امینی معاون اداری مالی،برخی روسای ادارات ستادی و مسئولین زندانها حضورداشتند ،گرجی زاده از تلاش و زحمات مسئولین و کارکنان اردوگاه در امر برگزاری این دوره از مسابقات قدردانی کرد.

وی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: گرامی داشت یاد و خاطره این ایام ،زنده نگه داشتن ایثارگری ها و ازخودگذشتگی مردم و جوانانی است که به فرمان حضرت امام خمینی ره انقلاب بزرگ ایران اسلامی را بوجود آوردند.

گرجی زاده با ذکر حدیثی از پیامبر کارکنان را به امر ورزش توصیه کردواظهارداشت:درکنار تمام کاروفعالیتی که کارکنان در بخش های مختلف عهده دار شده اند،انجام ورزش های روزانه و حضور در مسابقات مختلف می تواند خستگی وسختی کار زندانبانی را کاهش دهد.

مدیرکل زندانهای استان همچنین تصریح کرد: انجام ورزش های مختلف بصورت پی در پی موجب تقویت امنیت و هوشیاری کارکنان در انجام شرح وظایف سازمانی خواهد بود.

وی در پایان سخنانش خواستار توسعه فعالیت های ورزشی در بخش های مختلف ویژه کارکنان گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*